Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mire számítsak? (fontos! )

Mire számítsak? (fontos! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ezen a héten szeretnék elmenni, életem első nőgyógyászati vizsgálatára, egy magánrendelésre Debrecenben.


Mivel nem voltam még így pontosan nem tudom mire is számítsak. (Az alapok megvannak, öltözködés,viselkedés eszközök stb ezekre felkészültem)

Az én esetem viszont nem ilyen egyszerű. Mióta megjött (11 éves koromban) sohasem volt rendszeres, ami azt jelenti hogy évente volt 2 db menszeszem, tehát félévente egyszer.

Akkor nem köteleztek a szüleim orvosra. Most, hogy 20 éves lettem ideje végre megtenni az első látogatást, mivel a mai napig sincs semilyen rendszer a menszeszemben és félek, hogy meddő leszek (bele is halnék).


Mikor menstuálok akkor egyik oldalt folyamatosan fájdalmat érzek, mostanság pedig nyomást a petefészkemben. A bal oldaliról azt se tudom, hogy működik-e vagy sem...Emelett hormonzavarra utaló tüneteim is vannak, tehát eléggé szőrös vagyok ott is ahol egyébként nem kellene.


Mit fog velem csinálni az orvos? Mélyhasi ultrahangot? Voltak már valakinek ilyen "összetett" panaszai? Mit mondott az orvos? Nyugtassatok meg, hogy semmi maradandó károsodás nem marad. :( Milyen megoldást adhat rá az orvos?


+ 1


Kb mennyiben fog ez nekem fájni? 10-től többe?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. nov. 8. 21:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Először is nyugi!

Nekem magánrendelésen 10ezer-be került egész pontosan, ennél lehet vhol kicsit kevesebb és drágább is.

Meg szokták kérdezni hogy voltál-e már nőgyógyásznál.

Úgyhogy akkor elmondhatnád hogy nem és, lenne pár kérdésed. És akkor elmesélhetnéd az aggodalmaidat pont ahogy itt, csak ő legalább tud normális választ is adni rá, de előre ilyeneken ne is parázz...

2015. nov. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!