Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nagyon felfáztam, nem bìrom...

Nagyon felfáztam, nem bìrom tovább, hova tudok sürgősen menni?

Figyelt kérdés
Tegnap durvult be. Munka után este elmentem a helyi (2.kerület, Kapás utca) rendelőintézetbe, de csak kedden lesz rendelés. Folyamatosan vizelnem kell, de nem lesz belőle semmi, viszket, ég, érzem be van gyulladva. Tegnap előtt és párszor előtte strandon voltam de a múltkori vihar után koszos volt a vìz, belemosott minden szemetet a tóba, és hideg. Barnás, büdős folyásom is van kicsit.

2020. aug. 29. 18:02
 1/10 A kérdező kommentje:
Hozzátenném, hogy a Szt.János kórházból is elhajtottak, a Kútvölgyi kórházba meg szerda reggelre van időpont csak. Kedden már dolgoznom kell..
2020. aug. 29. 18:03
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Háziorvosi ügyeletre


Amúgy 5-6 gramm C vitamin / nap 2 részletben és 5 liter/nap folyadék enyhíteni fogja a tüneteket

2020. aug. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Patikába, bioboltba húgyúti betegségre teáért, és háziorvosi ügyeletre.
2020. aug. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Sok folyadék, kamillás ülőfürdő tőzegáfonya tea/kapszula minden mennyiségben. Kamilla teát is ihatsz az is gyulladást csökkent. C vitamin, majd ha eljutsz nőgyógyász/urológia. Nekem nincs jó tapasztalatom a házi orvosok általi felfázás kezeléssel. Nők esetében pedig gyakran együtt jár valamilyen más fertőzéssel is. Erdemes lenne mindkettő orvost felkeresni.

A strandot meg egy jó darabig el kell felejteni.

2020. aug. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Orvos persze, de sok viz, zsalyatea fertotlenit. Igyal, hogy legyen mit pisilni, es az tisztit is. Ha no vagy, plusz natur joghurt vagy lactacidos kup a huvelybe, ha oda is besetalt a bakterium.
2020. aug. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
En mikor akut problémám volt besataltam a kutvolgyibe mondtam h mi a helyzet és el is láttak. Vigyel magaddal vizeletet. János kórházban nincs mar ambuláns rendelés, oda csak műtét után lehet menni, helyette van a kutvolgyiben, azért is kuldtek el. De oda nyugodtan menj el hétfőn. Nekem mikor idopontom van akkor is az van h az asszisztens össze-vissza hivogatja be az embereket tehát mindegy időpontra mesz e....viszont szerdán nagyon jo a doki aki rendel egyébként :))
2020. aug. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló! Nagyon köszönöm! Nekem szerintem több bajom is van egyszerre úgyhogy hétfőn bemegyek, ma is mennék de vasárnap gondolom senki nincs...
2020. aug. 30. 08:09
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kitartás és addig igyál rengeteg folyadékot!!!
2020. aug. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Rengeteg folyadék. Mindig legyen kéznél valami innivaló. Ez nagyon fontos. Minél többet iszol, annál hamarabb túl leszel rajta.

2. Ne tartogasd a pisit, ez most nem a hólyag tréning ideje. Ha 15x kell menni, akkor 15x menj ki (tudom, kellemetlen).

3. Kamillás fürdő. Nekem segített, amikor ilyen problémáim voltak. A kádban se kell tartogatni a vizelést, főleg, ha sokszor kell.


Még ma is véres? Ha igen, akkor keresd fel az urológiát, mond el a panaszaidat és fogadni fognak hamar.

2020. aug. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

"Kedden már dolgoznom kell.."

Olyan nincs. Előbb gyógyulj meg!

2020. aug. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!