Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Olyan, mintha felfáztam...

Olyan, mintha felfáztam volna, de az lehetetlen, mivel 2napja itthon vagyok, akkor mi lehet?

Figyelt kérdés
Állandóan pisilnem kell, amikor sikerül, rettenetes fájdalom van a húgyhólyagomban, mintha minden egyes csepp vizet éreznék, amikor beleerkezik, vagy mintha millió egy fűvel szúrkálnák. Nagyon fájdalmas, ma reggel jött ki. Fertőzést is kizárom, mert nem lehet ra alkalmam elkapni, mi lehet?
2014. márc. 16. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Fertőzés bacitól is kijöhet. Nekem is úgy volt, hogy itthon voltam, fertőzést nem kaphattam el, aztán mégis lett.
2014. márc. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
remek ... :/ meddig tarthat?
2014. márc. 16. 13:06
 3/6 anonim ***** válasza:

A felfázást nem a hideg okozza! A húgyhólyaghurutot nevezik köznyelven felfázásnak, amit zömében bakteriális fertőzés okoz! Az meg, hogy nincs alkalmad elkapni? Már miért ne lehetne? Bárhol, akár otthon, akár saját magad által, akárhol összeszedhetsz baktériumot, ami ha feljut a húgyutakban, ott elkezd szaporodni és kialakul a fertőzés. Ami egyébként nem 1 vagy 2 nap alatt alakul ki, hanem ennek a kialakulás több napig is eltart.

És amiket leírtál, az tökéletesen megfelel a húgyhólyaghurut tüneteinek.

Ezzel sürgősen orvoshoz kell fordulni, mert erre antibiotikum és ha úgy van, pluszban gyulladáscsökkentő szükséges!

2014. márc. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Addig tart, amíg antibiotikummal ki nem kezeled ;)

Nekem péntek este jött ki anno, ne tudd meg a hétvégémet, vísitottam a végére.

2014. márc. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát ezt nem gondoltam volna, hogy így is lehet! Koszonom a válaszokat !
2014. márc. 16. 13:18
 6/6 anonim ***** válasza:

remélem elmentél azóta már ezzel az ügyeletre... ott azonnal írnak fel rá antibiotikumot, ami szinte azonnal segít.

volt barátnőmnek volt folyton ilyen baja, szóval tudok pár trükköt :)

2014. márc. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!