Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen székletlazízót vegyek...

Milyen székletlazízót vegyek polip eltávolítás után?

Figyelt kérdés

Rendkívül fájdalmas a székelés, emiatt már 2 napja nem voltam illemhelyen, így tovább keményedhetett, mivel lehetne mesterségesen lágyítani rajta?

5 napja volt a polip eltávolítás helyi érzéstelenítésben. Az orvos nem mondott semmit, pedig magánúton voltmam nála.



2020. aug. 31. 07:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Akkor felhívod és megkérdezed töle!

Alapesetben meg sok gyümölcs, több rostos élelemiszer, sok folyadék segíthet, de nem tudom, a mütét után pl. a rostokra hogy reagálna a szervezet. A sok folyadék mindenképpen mehet.

2020. aug. 31. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Oliva olaj is jó.Én is azt iszom ilyen célra.
2020. aug. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, egyenlőre maradjak akkor a természetes módon?

Azért gondoltam inkább gyógyszerre, mert a vége már nagyon kemény lehet és szeretnék könnyíteni rajta.

2020. aug. 31. 08:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy nagy bögre vízbe max egy teáskanálnyi chef ecet. Azért így írom, mert nem tudom, az hány százalékos, de nem a legnagyobb százalékos kell. Ja és tehát ezt minden étkezés után.

Másik, a fehérmustármag egy kanál minden étkezés után is lehet jó, attól viszont zsírosodhat a hajad, bőröd; és ezt 6 hétig érdemes csinálni egyhuzamban, se több, se kevesebb.

A fehérmustármagosat még csak olvastam, de az ecet tutira beválik. Meg ha nem nagyon, hanem csak egy picit , tehát finoman át is mozgathatod magad étkezés után, hogy pici ilyen törzskörzés, helyben futás esetleg. De hogyha pont elegendő ecetet csöppentesz a vízbe, akkor ez se kell, tehát elég az almaecet; az nagyon jó. Én azt használom, amíg még nem használtam, előtte mondta valaki szintén nekem a fehér mustármagot; még nem próbáltam, de ecet mindig szokott otthon lenni, azt próbáltam, és az nagyon beválik. De szóval tehát a túl kevés se jó, meg a túl sok se. Egy teáskanálnyinál szerintem tuti nem kell több, de annál sokkal kevesebb se legyen lehetőleg szerintem, max pár cseppel.

2020. szept. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*de ha van lehetőséged sokat mozogni, az is jó, mert tök jól átmozgatja a beleidet. Itt meg most nem feltétlenül közvetlen evés utánra értem; hanem mint egy tesióra úgy napközben beiktatva bármikor. Hogy hány perc neked a számodra az ideális, azt szerintem ki tudod tapasztalni, de ha meg evés után akarod közvetlenül, akkor elég, hogyha 5 percig, finoman ugrabugrálsz, az is jól átmozgat, szerintem jól segíti az emésztést. Ja meg van még valami ilyen elengedős angyalos ima, meg még valaki ilyet is mondott, hogy azt is lehet mantrázni, hogy elengedek mindent; és akkor ugye a test meg a lélek összefügg; pl ha lelkileg nem tudsz valamit megemészteni , akkor engedd el, és akkor -én ezt még nem próbáltam-de elvileg segíthet ez is, a könnyebb kakilásban.
2020. szept. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!