Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egy fibroma eltávolítása...

Egy fibroma eltávolítása mennyi kerül?

Figyelt kérdés
Industrial piercingem volt, és a fülemen kinőtt már nagyon régen fibróma. Voltam kórházban vele, időpontot kérni hogy távolítsák el, illetve a doki is megnézte a vizsgálaton. Viszont semmit nem mondott, hogy fizetős e vagy sem (gondolom igen, mivel esztétikai műtét), de nem mondta azt sem hogy mennyire számíthatok. Akinek volt már ilyene, legyen szíves mondja meg. Kb 2-3 db ilyenről lenne szó a fülemen. Kórházban vetetném le, TB-m van!

2020. aug. 4. 07:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a nyakamon volt egy fibróma, bementem a bőrgyógyászatra onnan elküldtek a sebészetre ahol lefertőtlenitették majd egy csipesszel megfogták és egy ollóval lenyisszantották majd beragasztották

Ingyen volt nem kellett érte fizetni

Volt egy kis vér meg kis tűrhető fájdalom is, nem kaptam fájdalomcsillapitó injekciót

2020. aug. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a piercingnél van, akkor feltehetően nem fibroma, hanem hegszövet.
2020. aug. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Nekem is ugyanott van. Heg szövetnek az enyém túl nagy lenne. Végül letudtad szedetni kérdező? Hogy sikerült?
2020. dec. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen. Érzéstelenítéssel leműtötte a doki, viszont még a mai napig begyullad, viszket mivel érzékeny lett a helye, és egy picit vissza is nőtt, de az már csak a heg, és ugye az viszket, meg érzékeny sajnos :( jól elb.sztam a fülemet :(
2021. jan. 1. 22:32
 5/10 anonim válasza:
Nekem is volt. Végül leszedték, de a PC - t nem tettem vissza. Te vissza raktad kérdező?
2021. jan. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem raktam vissza, mert már a lyuk korábban beforrt. #5ös kérdező, neked nem lett ott heg?! Mert nekem nagyon érzékeny lett ott a fülem, be szokott vörösödni és viszketni is szokott. Már mindennel kentem pedig..
2021. jan. 23. 21:57
 7/10 anonim válasza:

Nekem még benne van a varrat. Holnap szedik ki, persze még érzékeny. Remélem idővel nem lesz az. :)

Octenysept? Az fertőtleníti :)

2021. jan. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

:o nekem nem volt varrat. Csak le vágta valamivel. Aztán be lett kötve a fülem.

Na azt kipróbálom. :)

2021. jan. 26. 16:59
 9/10 anonim válasza:

Akkor szerencsés vagy. Nekem lekellett műteni, mert hatalmas volt. :D

Tegnap szedte le a varratot. Egyenlőre látszik, hogy ott volt... Eltakarja a hajam. Na de ilyet soha többet nem rakatok a fülembe. :D

Remélem neked is elmúlik a heg.:)

2021. jan. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Fuu ne is mondd. Én is megbántam azóta nagyon. Jól tönkretette a fülemet. 😔
2021. jan. 31. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!