Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » "Illetékes STD centrum"-ot...

"Illetékes STD centrum"-ot hol találok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azt hiszem elég jól használom a google-t és valamennyire értelmes is vagyok :D

De ez a kérdés kifogott rajtam. El szeretnék menni egy olyan szakrendelésre a párommal, ahol szexuális úton terjedő betegségekre szűrnek le minket (sajnos van tünetünk).

A területi szakrendelőben van "sima" bőrgyógyászat, ez kilőve... nőgyógyásznál voltam, ő sz**t se csinált. Az urológiai szakrendelés lapján már előre ki van írva, hogy "Nemi betegségek szűrése és gyógykezelése a területileg illetékes STD Centrumban (Bőr-és Nemikórtani rendelést javasoljuk)."


Na már most hol a jó életbe van ez az "illetékes" STD centrum? Mert hogy ezt már nem írják, a telefont fel nem veszik, odamentem személyesen, a recepcióról elhajtottak, hogy időpont nélkül még egy kérdés erejéig sem mehetek fel és ők amúgy se tudják, aztán most rákerestem a neten de nem derül ki sehol hogy akkor hol van ez az illetékes centrum?????


Felrobbanok!!!

Zuglói vagyok amúgy, de bárhová elmennék Bp-en ahol fogadnak.

Valaki tudja esetleg???



2020. szept. 1. 10:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2020. szept. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi, ezt néztem épp pár perce én is, akkor ezek szerint kerületenként nincs külön ilyen centrum, hanem pestiként az országosba kell menni.


Hm na felhívom őket!

Amúgy "imádom" a rendelési időt!:

"H-Cs: 8:00-12:00 és 13:00-15:00, P: 8:00-12:00"

2020. szept. 1. 10:52
 3/8 anonim ***** válasza:
2020. szept. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

bocs, elgépeltem, ez a jó:


[link]

2020. szept. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi, ezeket én is kilistáztam, de olyat kerestem, ahol konkrétan leírják, ha én Budapest xy kerületében lakom, akkor ezek közül melyikbe kell menjek:)


De az országosban talán fogadnak.

2020. szept. 1. 11:49
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


ki kell választani a szakmát (bőr és nemibeteg ellátás) és a lakóhelyet és kiadja, hogy hova kell menni.


Esetleg érdemes kinyomtatni, ha az adott helyen azt mondanák, hogy ők aztán nem.

2020. szept. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Zuglói Egészségügyi Szolgálat Hermina út 7. II. emelet
2020. szept. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ez szuper oldal!!!!
2020. szept. 1. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!