Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Bokaficam mennyire komoly?...

Bokaficam mennyire komoly? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pár napja elég rendesen kibicsaklót a bokám minden volt bennem szóval a fájdalmat nem éreztem de most baromira bevan dagadva néhány helyen lilás elszíneződés látható a lábujjaim felett is. Egyáltalán nem fáj csak zavaró, hogy bevan dagadva... Már többször megeset velem utoljára voltam orvásónál de csak bekötötték viszont most nem szeretnék elmenni... Ez így elmúlik? Biztos nincs eltörve mivel azt érezném.

2020. szept. 21. 13:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Azért egy röntgen lehet nem ártana, én is azt hittem csak ficam, több, mint 2 hetet járkáltam vele, mire kiderült, hogy letört egy pár millis darab az egyik csontról. Nekem nem volt lilás, egy kis púp és sántikáltam, krémet akartam kérni rá, de biztos, ami biztos alapon megröntgenezték, így derült ki.
2020. szept. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!