Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A flatliners című film kapcsán...

A flatliners című film kapcsán merült fel bennem egy kérdés... Abszolút laikus vagyok, csupán alapvető elsősegélyt tudnék nyújtani... Az mennyire reális hogy nagyon rövid idő alatt újra tudják éleszteni és utána már kB szalad?

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag 2-3 x 30 és ugyanennyiszer nyomnak kis levegőt neki a ballonból és hopp már vissza is jött.. Ez olyan hihetetlen

2020. okt. 6. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem filmtrükk volt.
2020. okt. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Munkavedelem ***** válasza:

Erre gyakorlatilag nulla az esély. Mint annyi minden másban, amit filmekben látunk :)

Egyrészt az újraélesztés egy jóval hosszabb folyamat, másrészt siker esetén sem ugrik fel a beteg, hanem napokig fekszik az intenzív osztályon. Sokszor még gépeken.

Aki filmeken, vagy videójátékokon szocializálódik csak, azt nagyon sok fájó meglepetés várja még az életben.

2020. okt. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Engem élesztettek újra, olyan 4-5 percig voltam úgymond halott.

Szinte egyből felébredtem, csak arra emlékszem hogy az arcom pofozzák és üvöltöznek velem.

Fáztam nagyon és nem tudom miért de jó kedvem volt mint aki újjá születik érzés.. napokig elvarázsolt voltam és bűnbánóan érzékeny lelkileg. Hogy milyen volt odaát? Semmilyen, álomszerű rossz mintha szakadék el valamitől de vissza vágyom.

2021. jan. 17. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!