Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen a bóditasos vastagbél...

Milyen a bóditasos vastagbél tükrözés ? Mit lehet érezni ? Hogy erjem el hogy ne érezzek semmit ?

Figyelt kérdés

Egyszer volt mar nekem bódításban és az fájt. Valoszinuleg azert mert nagyon bevolt gyulladva a belem

. Most jobban vagyok igyanolyan erzés lessz mint akkor?

Igazabol nem voltam magamnal de nem is aludtam es nem emgedtem a vizsgalatot mert fajt. Van valami praktika hogy konnyebben elviselhető legyen



2020. okt. 9. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem altatásra menj. Nekem is borzasztóan fájt, altatás ezt megoldotta. Huszonezer forint, szerintem nagyon megéri rá spórolni, én inkább kihagyok ezt-azt az életemből, de azt a brutális fájdalmat nem jó átélni megint.
2020. okt. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A ferjemnek semmije nem volt begyulladva, es boditas nelkul nem annyira fajt neki, csak nagyon rossznak talalta. De hatarozottan azt mondta, hogy egyforman rossznak talalta az elotte levo hashajtast.

Kerjel boditast, de szerintem a gyulladas nagyban hozzajarult a fajdalomhoz.

2020. okt. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha mar bejegyeztek boditasra aklor lehet kerni meg altatasra ?
2020. okt. 11. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!