Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen kamu betegséggel lehet...

Milyen kamu betegséggel lehet leginkább táppénzre menni?

Figyelt kérdés
Decemberben záróvizsgáim lesznek a suliban, a főnökeim szemetek velem, mert egyetemen tanulok és szerintem féltik az állásukat. Szóval kidobálták már a szabijaim mert két hét karanténra köteleztek. Hogyan mehetnék el majd táppénzre egy hétre? Derékfájás esetleg? Ápoló vagyok szóval "megemelhetem magam" vagy mivel? Bocs tudom csúnya dolog de máshogy nem tudok vizsgázni mert az időpontokon valószínűleg dolgoznék

2020. okt. 12. 22:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hasmenés esetleg?
2020. okt. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha megengedheted magadnak, kérj fizetés nélküli szabadságot a vizsga napokra.
2020. okt. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
53%
Karantént nem lehet szabira kiírni. Amúgy hasmenés. Elküldesz mintát tenyésztéstés.
2020. okt. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
hányás-hasmenés. bár az nem egy hetes, ha igen akkor az komoly baj, ezzel inkább 1-2 napra lehet jó megoldás
2020. okt. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
58%
igen. kolléganőmnek hirtelen a dereka kezdett el fájni, ha nem volt kedve dolgozni.
2020. okt. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, te egy igazi seggfej, vagy és nem ápoló. Egy ápoló nem akarja hülyére venni a kollégáit! Üdvözlettel: egy orvos!
2020. okt. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha a derekad fajna, pontosan tudna egy orvos, hogy kamu-e vagy nem. Megkeri, hogy igy mozdulj, ugy hajolj, itt nyomja meg, meg ott. Alabecsulod nagyon. Hiaba szineszkednel, latna, ha rosszkor jajgatsz.
2020. okt. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Oké akkor majd csak mert a kollégáim nem akarom hülyére venni inkább megbukok a vizsgáimon, mert nem tudok rajtuk részt venni. 😄
2020. okt. 13. 00:41
 9/17 anonim ***** válasza:

A "hátfájást" egyáltalán nem biztos hogy kiszúrja az orvos. Nekem tényleg fájt és előre hajolni is csak picit tudtam és ennyi... kiírt. A háziorvosoddal beszéld meg szerintem... esetleg egy kis hálapénz... Egyébként minket is küldtek kötelezően szabira COVID alatt(megtehetik)

(Megnézném milyen orvos az aki ilyet ír...)

2020. okt. 13. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

A kollégának el lehet mondani, hogy mi a probléma, aztán eldönti, hogy kapsz-e táppénzt vagy nem. Ez a hazudozás ápoló létedre viszont undorító.

A főnökeid nagy eséllyel nem azért szemetek veled, mert féltik az állásukat, hanem mert nagy eséllyel velük is inkorrekt és gerinctelen vagy.

2020. okt. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!