Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen kamu betegséggel lehet...

Milyen kamu betegséggel lehet leginkább táppénzre menni?

Figyelt kérdés
Decemberben záróvizsgáim lesznek a suliban, a főnökeim szemetek velem, mert egyetemen tanulok és szerintem féltik az állásukat. Szóval kidobálták már a szabijaim mert két hét karanténra köteleztek. Hogyan mehetnék el majd táppénzre egy hétre? Derékfájás esetleg? Ápoló vagyok szóval "megemelhetem magam" vagy mivel? Bocs tudom csúnya dolog de máshogy nem tudok vizsgázni mert az időpontokon valószínűleg dolgoznék

2020. okt. 12. 22:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ezután fognak majd még csak utálni. Az orvos lehet, hogy nem szúrja ki, hogy nem is fáj a derekad, de a főnökeid ki fogják, ne izgulj.
2020. okt. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
71%
10-es! Ő az undorító? Orvos létedre kimered ezt ejteni? Mikor a hálapénzeket meg vágjátok zsebre? Egy gerincműtétért 60 ezret keveseltek hálapénznek? Aztán hétvégén 1-2 milliókat elvertek!? Meg nyáron nem tudjátok hova menjetek nyaralni. Saját tapasztalat ( Mondjuk úgy volt szerencsém egy Fejér megyei kórházhoz)
2020. okt. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nekem is volt szerencsém a Szent György kórházhoz. Két évig dolgoztam ott. Soha nem fogadtam el hálapénzt. Az a te egyéni problémád, hogy tömöd az ortopédus/idegsebész f.szok zsebét. Senkinek nem kell hálapénzt adni.


A hétvégén pedig dolgozni fogok, ennyit erről. Nyáron pedig a Tisza-tavon nyaraltam.

2020. okt. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
68%
Inkább a főnöke gusztustalan
2020. okt. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
49%
a megoldás:boriték!
2020. okt. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Gábor19... ***** válasza:

Nekem elég konok háziorvosom van, nagy fideszes ezért a valódi betegeket se akarja kiírni táppénzre mióta a Viktor kijelentette hogy nem szép dolog a táppénzel lógni a munkahelyröl.

Engem tavaly erős hasmenéssel sem írt ki, meg amikor próbálkoztam lefizetni, akkor is elzavart.

2021. júl. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#16 rá kellett volna fosni az asztalára
2021. júl. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!