Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen kamu betegségetehet...

Milyen kamu betegségetehet mondani amivel a doki igazolást ad?

Figyelt kérdés
Ebben az évben nagyon sokat voltam beteg. De nincs pofám odamenni h kéne egy igazolás péntekre hétfőre, keddre meg szerdára. Jó tanuló vagyok de nagyon keveset tudok pihenni mert dolgoznom is kell suli mellett és alig alszok valamit... csak egy pár nap kéne. Milyen kamu betegséggel ad? A szüleim nem adhatnak igazolást már.

2016. máj. 9. 14:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Fiú vagy lány vagy? Ha lány mondhatnád azt, hogy nagyon vérzel és nagyon görcsölsz... Vagy összeszedtél vmi vírust és nagyon megy a hasad. A hasmenős szöveg nálam mindig bevált ;)
2016. máj. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hányás hasmenés kombo a legjobb, egyből azt mondja vírus és kiir, az ilyen megfaztam, meg a lázas vagyok az gyenge, kamuszipogas nem jön össze hihetoen, a lazadat meg lemeri :D
2016. máj. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
fejfájás. nem ellenőrizhető. mint ahogy a hányinger sem. de a "reggel hánytam, ment a hasam" is megállja a helyét a rendelésen.
2016. máj. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Bár szipoko ettől a valamitől amik a fákrol jönnek le így aztán még el is hiheti :D De tényleg eddig mindig betegen is bementem de nagyon stresszes vagyok már..
2016. máj. 9. 15:03
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szédülés, fejfájás, fosás, hányás, reggel lázam volt stb ezek nem ellenőrizhetők, de ki kell írjon.
2016. máj. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hánytál,ment a hasad,fáj a a hasad stb.Egy jó kis vírust tuti megállapít ;)
2016. máj. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Fáj a nyakad nem tudod mozgatni. Még gyógyszert is kapsz rá amit nem váltasz ki. :D
2016. máj. 14. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mit mondtál az orvosnak, kérdező? Adott igazolást?
2020. nov. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!