Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek milyen lesz a...

Szerintetek milyen lesz a jövőben az egészségügy fejletségileg, és mondjuk hogy fog kinézni egy kórház? Mindenre lesz gyógymód? (2050-2080)

Figyelt kérdés
(Most ne hozzok fel a magyar egészségügyet. :D)

2020. okt. 21. 00:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én elég racionális ember vagyok, de simán el tudnék képzelni egy olyan jövőt, ahol szoftvereken belül élünk, a fizikai testünkkel pedig nem kell törődnünk (egy bizonyos mértéken túl).
2020. okt. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Szerintem pont ez lesz az evolúciónk következő, de mesterséges lépése, amit egyes mond.
2020. okt. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem gondoltam volna, hogy hasonló véleményeket kapunk. :D
2020. okt. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem lesz mindenre gyógymód. Hogy jut ilyen az eszedbe? 🙄 A gyógyszeripar az egyik legnagyobb biznisz a világon.


Az emberek még betegebbek lesznek, mert nem foglalkoznak saját egészségük megőrzésével, az orvosoknak nem érdekük a teljes gyógyulás. Ha nem óvjuk a természetet, akkor katasztrofális lehet a következménye, ez kihat az emberekre is.


Gépek terén nagy változás szerintem nem lesz.


Na, akkor lenne oltári nagy változás az egészségügyben, ha a betegek érdekét néznék, a 100%-os meggyógyítás lenne a cél, és elismernék végre, hogy a pszichének rengeteg felelőssége van az egész testre nézve, hisz nagyon sok betegség pszichés, lelki eredetű, aminek utána fizikális nyoma lesz az emberen. Most jelenleg csak a testtel foglalkoznak, a lélekkel nem.

2020. okt. 21. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De 30 év múlva ki tudja mi lesz.. :D
2020. okt. 21. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!