Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Koronavírus elleni vakcinát...

Koronavírus elleni vakcinát szeretnél?

Figyelt kérdés

2020. okt. 22. 01:37
A kérdező szavazást indított:
Nem kérek vakcinát soha,semmilyen körülmények között
Ha kötelező lesz, akkor igen,amúgy nem
Ha a többiek is beoltatják magukat,akkor igen
Igen ,szívesen kipróbálnák egy új vakcinát
Akkor sem oltatnám be magam,ha kötelező lenne
Első leszek a sorban ha lesz vakcina
86 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
32%
A választási lehetőségek alapján érződik, hogy te az oltásellenesek közé tartozol.
2020. okt. 22. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%

Nem vagyok feltétlenül oltásellenes (inkább szkeptikus vagyok az oltások kapcsán, hogy mennyire jó oltatni magunkat), azonban nem fogom beoltatni magam, valszeg akkor sem, ha kötelező.

Alapvetően nem félek attól, hogy elkapom, csak a (nem egészségügyi) következményeitől, illetve azért, hogy szüleimet ne fertőzzem meg. Nekik talán ajánlanám az oltást, de mivel még nincs vakcina, illetve hosszabb teszt időszak sem volt/lesz, ezért inkább kihagyom.

2020. okt. 22. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
22%
Ha kötelező, akkor nincs választásotok. Ezért kötelező.
2020. okt. 22. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
2. Elég érdekes magad nem oltatnád be,de a szüleidet Igen!
2020. okt. 22. 01:48
 5/16 anonim ***** válasza:
26%
És tényleg oltásellenes. Beszarok! Újabb provokáció. Nem unjátok még? Elég sok ilyen s(z)avazás születik.
2020. okt. 22. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%

#2-es vagyok:

#4: Igen, méghozzá azért, mert ezt gondolom a kisebb rossznak. Anyám COPD-os, az oxigénje 85%-os, illetve van 1-3 betegsége, ami miatt 99% az esélye, hogy végzetes a covid. Apámnál más a helyzet, ő talán túlélné, hiába 80éves.

2020. okt. 22. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
5. Én oltás párti vagyok,ne hazudj!
2020. okt. 22. 01:55
 8/16 anonim ***** válasza:
85%

Érdekes, hogy nekünk a gyógyszerészetin azt mondták, hogy általában egy vegyület felfedezése és a piacra dobása között kb tíz év telik el, mire meg van az összes szükséges kutatás.

Erre meg most hónapok alatt kidobnak valamit a piacra alig pár hónap kutatás után. Ráadásul egy olyan betegség ellen, amire az esélye, hogy belehalok kb 0,001%. Nyilván nem oltatnám be magam.

2020. okt. 22. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
16%
Csak ugy szolok hogy addig nem lesz enyhites, amig mindenki nincs beoltva. Nem hiszem h lenne valasztasi lehetoseg. Az mas kerdes, hogy mar annyira mutalodott a virus, hogy tok mas tuneteket is okoz, mint az "eredeti"
2020. okt. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
37%
Nem szeretném, de hát ha kötelező lesz ígyis-úgyis beoltanak, nem lesz mit tenni.
2020. okt. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!