Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyi idő alatt ér ki a mentő?

Nemtom2222220202 kérdése:

Mennyi idő alatt ér ki a mentő?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Box meccsen voltam meg hétfőn.. Otthonomtol 350 km re( Debrecenbe volt) es meccs utáni este el kezdett fájni a fogam nagyon. Edzom nem vitt el fogászatra.. Így jövőhét hétfőig várnom kell. Azaz mai nap mennek. Viszont tegnap este a lázam fel kent 39. Fokra. A torkom es a fejem fáj. Be van dugulva az orrom es szédülök +köhögés..

Reggel 8 órakkor fel lett hívva a háziorvos hogy mi a szitu. Azt mondta ki jönnek w mentősök tesztelni. Viszont ez volt 6 órája. Es azt mondták ne egyek se igyak míg nem jönnek ki, mert nem tudnak tesztelni. 2 órája fel hívtak hogy fel e tudnak engem vinni..

De mivel nincs jogsink így sajnos nem.

Azt mondták okes majd jönnek..

Nem sietik el a dolgot.

Reggel óta nem ihatok ehetek. Es akkor most estig ne igyak semmi? Hogyan gondolják? Értem hogy meg vannak terhelve stb.. De ez már kicsit gázos..


2020. okt. 26. 13:50
 1/1 anonim ***** válasza:
42%
Felhivod a korhazat, hogy nagyon rosszul vagy, de fogaszatra kell menned, mert be van durranva a fogad. Vagy kikuldik azt a krva mentot, vagy ha koronas vagy szetviszed mindenhol. En mar bementem volna amugy, nem kgaz bas.ki hogy sehol nincs egy kocsi a csaladban.
2020. okt. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!