Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A mentőriasztás közben és azt...

A mentőriasztás közben és azt követően milyen papírmunkát kell végezni?

Figyelt kérdés
A tablettel hogy függ össze a papír alapú adathordozás?

2020. ápr. 14. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:
A tableten a kórházi rendszerbe rögzít, a papírt meg neked adja, ahogy a kórházban is kapsz zárójelentést.
2020. ápr. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. ápr. 15. 01:19
 3/4 Riskusz válasza:
100%

Én még egy két éve dolgoztam az Omsz-nál kisvárosban. Akkoriban vezették be a tableteket nálunk. Amikor működött nem kellett papírozni mert mindent a tableten csináltunk. Az rögzítette az egész esetet,(mikor indult a mentő, mikor ért a helyszínre, mikor indult a kórházba, mikor indult a kórházból és mikor ért vissza az állomásra, stb.) amit később vissza lehet keresni. Ha a tablet működött akkor a beteg adatait, paramétereit, ellátását, az ehhez használt anyagokat egyből elküldi a kórház rendszerébe.

A papíozásnál volt egy menetlap ami csak a miénk volt és volt egy indigós esetlap. Két példány volt így belőle. Az egyiket a kórházban hagytuk, a másikat meg magunknál tartottuk.

Ez két éve volt, nem tudom azóta hogy van.

2020. máj. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2020. máj. 18. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!