Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kérdezem, ti be meritek...

Manly kérdése:

Kérdezem, ti be meritek adatni a Covid elleni védőoltást amikor forgalomba kerül ?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok nélkül elég rizikósnak tartom.

2020. okt. 27. 09:26
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lesz kötelező én biztos nem adatom be.
2020. okt. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
0%
Igen, én be.
2020. okt. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
43%
Arról sincs semmi tapasztalat, hogy egy koronavíruson átesett beteg x év múlva milyen következményeket tapasztalhat magán: lehet, hogy semmit, lehet, hogy valami egész súlyosat, váratlant. Ki tudja, nem vagyunk jósok. Egyébként minden védőoltásnál volt első alkalom, és elég jól teljesítenek. Ha így állnánk hozzá, akkor sohasem kezdődött volna el az immunizálás, és akkor még a koronavírusnál is sokkal nagyobb bajokkal küzdene az emberiség. Bármilyen fura egyeseknek, az oltás értünk van, nem ellenünk.
2020. okt. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
24%
Nem elsőként fogok állni a sorban. Én úgy sejtem hogy bár nem lesz kötelező sok helyen csak úgy vehetsz majd igénybe szolgáltatasokat ha van igazolasod hogy oltva vagy. Pl fogorvos, műtétek, külföldi utazás, de ki tudja akár edzőterem, vagy munkahely is kötelezhet. Mindenkinek az az érdeke hogy megalljon a jarvány es az emberek fegyelmezetlensége miatt más megoldás nincs. Persze én is félek a mellékhatasoktól. Ez természetes.
2020. okt. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
16%
Nem, az oltások ateizmust okoznak.
2020. okt. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

1. Majd eldöntöm, ha már lesz konkrét vakcina konkrét adatokkal.

2. Mire mi is hozzájutunk, elég sok ember meg fogja már kapni a világon, hogy az azonnali súlyos mellékhatások kiderüljenek. A hosszabb távú mellékhatások persze jelentenek kockázatot.

2020. okt. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. okt. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim válasza:
Nem.
2020. okt. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Én is bizonytalan vagyok ebben mert nincs még elég tapasztalat.Sőt, olvastam róla , h komoly mellékhatásai lehetnek.
2020. okt. 27. 13:57
 10/29 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. okt. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!