Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Feküdt mostanában koronavírus...

Feküdt mostanában koronavírus fertőzéssel kórházban?

Figyelt kérdés
Észrevételek érdekelnek. Milyen volt az ellátás? Volt-e sok beteg? Sokáig voltál-e bent? Önként hazajöttél, vagy hazaküldtek? Kedvesek voltak-e a nővérek?

2020. nov. 6. 10:51
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Titoktartási szerződést irattak velük alá szóval ne nagyon várj választ.
2020. nov. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy titkos
2020. nov. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem, de a férjem igen. Három hétig volt bent, míg én otthon voltam a gyerekekkel. Csak telefonon tarthattuk a kapcsolatot, bár hetente egyszer vittem tiszta pizsamát stb. is. Csak fertőtlenítve adták ki. Amikor hazajött semmit sem akartak átadni, az okostelefont se, nagyon kértem, ez előfizetéses telefon és csak 1 éves. Először nem kapott levegőt, gyenge volt és lázas. Két nővér látott el vagy 40 beteget, mindent megtettek, de a férjem azt mondta, teljesen kicserélődött a szoba, sokan meghaltak. Most már sokkal jobban van és otthon lábadozik, NEM volt intenziven, csak két napig.
2020. nov. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
#3 Jobbulást kívánok neki❤️
2020. nov. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm, már sétál, de még szédül és fájnak az izületei. Mi nem kaptuk el.
2020. nov. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Amelyik kórház, vagy kórházi osztály működik az teljes gőzzel megy. De vannak kórházak, amik néptelenek, kihaltak. Ennek felderítése végett írtam ki ezt a kérdést. Több választ vártam. És várok még válaszokra.
2020. nov. 12. 07:53
 7/10 anonim ***** válasza:
26%
Akkor kedves a Nővér,ha adsz pénzt neki,ez az igazság,cimbora.
2020. nov. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%
Én egy kisváros korhazaban dolgozok. Ugye ki vannak jelölve az elsődleges, másodlagos, harmadlagos kórházak ahova a fertozotteket viszik. Na most a mi korhazunk egyikbe sem tartozik bele. A környéken kb mi vagyunk az utolsók, a legvégső eset ahova hozzák. És félig már a miénk is tele van covidossal. Úgyhogy nem annyira igaz az hogy vannak elneptelenedett kórházak. Vagy ha igen az se sokáig lesz az. De ne legyen igazam.
2020. nov. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 vantel ***** válasza:
Nem.
2020. nov. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
7. Nincs igazad. Nem covid miatt de feküdtem a most kiemelt covidos kórházban korábban. A nővérek többsége nagyon kedves volt. 1-2 kivétellel akik olyan bunkók voltak, hogy nem szabadna ilyen feladatot ellátniuk. Volt aki adott nekik pénzt. Semmivel nem lettek kedvesebbek. Nem ezen múlik hanem az emberségen. Januartól meg már tilos pénzt adni!
2020. nov. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!