Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tudomásomra jutott, hogy a...

Tudomásomra jutott, hogy a tüdőgyulladással küzdő anyám fázik a kórházban. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Anyukám elkapta a koronát, és kórházban van csúnya tüdőgyulladással, bemenni nem lehet hozzá. Azt mondja nagyon hideg van az osztályán, nem lehet több 12 foknál, mivel szellőztetni kell. Nem vagyok orvos, de úgy vélem ez nem éppen segít azokon akik tüdőgyulladással küzdenek. Fel vagyok háborodva, hogy ilyen felelőtlen módon kezelik a betegeiket, hogy fagyoskodniuk kelljen, amikor ez az életükbe kerülhet. Azt mondja, hogy szerencsés hogy megengedték hogy köntösben legyen, mivel valami kórházi ruhában kéne lennie. Hogy tehetnek ilyet? Hogy tudok segíteni anyámon? Azt mondja egy vékony paplant küldhetek csak be mert az nem feltűnő . Mit tehetnék hogy ne fázzon meg még jobban ha egyszerűen nem tudok hozzá bemenni? Nagyon aggódom érte.

2020. nov. 8. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni vékony paplanok között is olyant, ami nagyon jól melegít.
2020. nov. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
"Azt mondja egy vékony paplant küldhetek csak be mert az nem feltűnő" ??? Ezt nem nagyon tudom értelmezni. Beküldesz egy takarót és kész. Nem kell túlkombinálni. Amúgy nyilván azért fázik, mert idős, szellőztetni meg, főleg, ha covidosok, de ma is nagyon szép idő volt (legalábbis errefelé).
2020. nov. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Mikor jössz haza nem fogják engedni elvinni, mert az a kórházé.
2020. nov. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyáltalán nem igaz. Annyi lehet, hogy írd bele a nevet és szólj mindenkinek, hogy a takaró privát, egyébként ha véres,vagy szennyezett lesz, lehet, hogy ledobják a mosodába, na onnét nem jön vissza. Nem szabad engedni elvinni.
2020. nov. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

2-es, ne haragudj, de azt sem tudod hány éves. Szeretem amikor ilyen nemlétező infók alapján adtok válaszokat. Amúgy 46 éves, nem idős.

Másrészt, azt mondja nem nagyon engedik hogy külsős cuccokat használjanak mint köntös, nagy paplanok...Nyilván én sem értem miért, de ez a helyzet.

És errefelé meg borús idő volt, és rettentő hideg.

2020. nov. 8. 16:52
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

Kívánom, hogy édesanyád mihamarabb felépüljön!


Pár éve volt szerencsém a Honvéd kórház nőgyógyászati részlegén fagyoskodni. Egy lepedőt nem tudtak felmutatni ezek a drága, jó nővérek az egész osztályon!


Azt javaslom, fordulj a sajtóhoz! Keress egy számodra szimpatikus médiumot és írd meg nekik, hogyan bánnad édesanyáddal az xy kórházban! Ne sajnáls őket. Hátha segít valamit ezen az áldatlan állapoton.


Vidd be azt a paplant egyik nap és ne hagyd magadat elhajtani. Ha kell, akkor cirkuszolj, hogy már pedig te azt akarod, hogy juttassák el anyukádnak azt a paplant, mert fázik az osztályon.

2020. nov. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is elkaptam. De nem kerültem kórházba. Dideregtem otthon pedig 22 fok volt.
2020. nov. 10. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utólag szeretném megjegyezni, hogy nem a vírus miatt fázott. A kecskeméti kórházban elromlott a légkondi, és a jéghideg levegőt fújatták a tüdőbeteg páciensekre napokig. Úgy tudom hogy ez visszatérő probléma. Szerencsére az én anyukám túlélte, de rengetegen meghaltak a szobájában.
2021. jan. 2. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!