Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tüdőgyulladáskor fáj a tüdő?

Tüdőgyulladáskor fáj a tüdő?

Figyelt kérdés

Kicsit parázok a korona miatt, hipochonderként meg pláne. Viszont most szombat óta olyan érzésem van, mintha valami váladék lenne a torkomban, csak nem tudom felköhögni. Vettem be ACC-t, iszok sokat, de mindig ott az inger. Nem jön fel a váladék annyira, hogy ki tudjam köpni, csak érzem, hogy folyamat nyelem.


A tüdőm nem fáj, nem vagyok lázas, nem vettem észre, hogy nem tudnék normálisan levegőt venni, csak van egy ilyen inger vagy "feszítés", ami lehet attól is, hogy köhögök, nem tudom. Folyamat krákogok, idegesítem magam.


(És amúgy eddig felnőttkoromban 2x voltam lázas, megfázni nem szoktam, úgyhogy parázok.)


2020. márc. 16. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
A tüdő nem tud fájni. Nincsen benne érző idegvégződés.
2020. márc. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor a levegővétel.
2020. márc. 16. 17:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Parazni akkor kell ha 60 folott vagy es van vmi egyeb bajod h veszelyeztetett legyel, nekem is hasonlo tuneteim vannak mar 6 napja de kezd javulni, en nem mentem sehova nehogy tovabb fertozzek ha megis virus, DE van influenza es natha is dogivel mostanaban szoval amig nincs komoly tuneted 38 fokos laz kohoges addig nincs para, tudogyuladas tunete lehet a szorito melkas de az se eletveszelyes sot minimalis tunetekkel kihordhato, amig legzesed 100% os vagy nincs 38as lazad addig nem hivnam az orvost, (ha hivnad se vinnenek be ezekkel a tunetekkel). Ha megis veszelyeztetett vagy hivd fel oket azert.
2020. márc. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

32 vagyok, magas vérnyomásom van, de kezelik, és januárban voltam kardiológusnál kontrollon, (ultrahang, 24 órás gép), azt mondta, a helyemben dicsekedne az EKG-mal, olyan szép. :)


Csak ahogy írtam, nem szoktam beteg lenni, és ezért ijesztő nekem, hogy pont most.


Köszönöm a válaszokat.

2020. márc. 16. 18:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Te vagy az Hajni???
2020. márc. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

:D

Nem vagyok Hajni.

2020. márc. 16. 18:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugi nincs bajod lehet csak allergia én is hajlamos vagyok be beszélni, egész télen nem voltam beteg 2 napig kapart a torkom mondta párom hogy ne foglalkozzak vele ne gondoljak rá és tadaaam elmúlt:D
2020. márc. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!