Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha besétálok a kórházi szakren...

Ha besétálok a kórházi szakrendelésre súlyos tünet miatt, de időpont nélkül, akkor kivághatnak onnét?

Figyelt kérdés

Sürgősen vizsgálatra volna szükségem, mert végleg megnyomorodhatok és nagyon fontos az időtényező (a kórházi orvos mondta akit felhívtam, viszont azt is mondta, hogy egy másik telefonszámon kérjek időpontot a kivizsgálásra, de szerintem azt csak sokára adnának, és akkor nekem már késő)! Mit tehetnék, hogy valaki sürgősen megvizsgáljon?

Magánhoz nem tudok menni, mert itt csak egy van, az is a hét elején rendel! Szóljak a mentőknek vagy kérjek segítséget a háziorvosomtól, hátha ő betudna valahogy juttatni a kórházba? Vagy mit csináljak?


2020. nov. 11. 14:25
 1/9 anonim válasza:
88%
Én a háziorvossal beszélnék először.
2020. nov. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Andizsuzsi ***** válasza:
96%
Kérsz a háziorvostól sürgősségi beutalót.
2020. nov. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira sürgős, menj be a sürgősségire, ehhez nem kell mentő! Milyen problémáról van szó?
2020. nov. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Válasz a 3. válaszolónak: Vannak tüneteim, amikből az egyik különösen elviselhetetlen... Mintha fölrobbanna az agyam. Ez csak egy tünet a sokból, de ez kibírhatatlan... Tűröm már pár napja, hátha jobb lesz, de egyre elviselhetetlenebb... Aludni sem tudok emiatt. És attól félek, hogy nagyon nagy a baj.
2020. nov. 11. 14:43
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Házi orvost hívd fel, mentősök nagyon túl vannak terhelve, esetleg ha a házi orvos szarik rád akkor próbálkozz náluk
2020. nov. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Beutaló nélkül nem sétálhatsz be, hívd azt a számot amit az orvos mondott, hátha kapsz időpontot ha elmondod mi a problémád.
2020. nov. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Andizsuzsi ***** válasza:
95%
Újra elmondom: háziorvos ad sürgősségi beutalót, amivel időpont nélkül mehetsz. Addig, amíg komolyabb stroke nem alakul ki maradandó károsodással. Vagy amit még felettem javasoltak sürgősségi ambulancia beutaló nélkül.
2020. nov. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Még egy szavazat a sürgősségire. Majd írj, mit mondtak.
2020. nov. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi a bajod pontosan?
2020. nov. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!