Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van értelme kezeltetnem a...

Van értelme kezeltetnem a magas vérnyomásomat, ha amúgy nem szeretnék sokáig élni?

Figyelt kérdés

2020. nov. 13. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Hülyeségeket beszélsz.

Kezeltetned KELL. Ma már ez nem probléma.

Sokféle módja van a gyógyszerek mellett.

Sok mozgás. Kevés só. Sok zöldség és gyümölcs.

Naponta kétszer egy teáskanál szőlőmagpor.

2020. nov. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha addig a nem sokáig azért szeretnél egészséges maradni valamennyire akkor igen.
2020. nov. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

De akkor tovább is kell élnem?

Nem szeretem az életemet

2020. nov. 13. 15:11
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kezeltessed, hátha meggondolod magad. Az azért elég kellemetlen lenne, hogy kilábalsz a depresszióból, aztán váratlanul infarktust kapsz, épp mielőtt mennél táncolni.
2020. nov. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Soha nem volt jó életem. Gyerekkoromban is mindig bántottak az osztálytársaim, nincsenek barátaim, szüleimmel is nagyon rossz a viszonyom, magányos vagyok, karrierem nincs, csak egy büfészakos diplomát szereztem, rosszul keresek. Egy vesztes vagyok az élet minden területén. Egy magányos és csóró lúzer

Épp ezért nem is szeretnék sokáig szenvedni az élettől.

2020. nov. 13. 17:27
 6/8 anonim ***** válasza:
A vérnyomásod miatt első körben keresd fel a háziorvosod, az imént leírt dolgok miatt pedig egy pszichológust. Hidd el jobban leszel.
2020. nov. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Attol még ugyan úgy csóró vesztes leszek
2020. nov. 14. 12:23
 8/8 yoshimitcu ***** válasza:
ha vigasztal rám ugyanezek igazak, csak még büfé szakos diplomám sincs, sőt még érettségim sincs akkor most huzzam fel magam?
2020. dec. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!