Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Minden esetben telefonálnak a...

Minden esetben telefonálnak a mentők a PCR teszt levétele előtt?

Figyelt kérdés

Hétfőn délben lett megrendelve a tesztem, budapesti vagyok. Tavasszal, amikor legutóbb teszteltek, hívtak a teszt miatt.

Ezt azért kérdezem, mert gyanús tünetekkel itthon vagyok, viszont hangszigetelt ajtó van a szobámban, alig hallom, ha csenget valaki. Úgy hallottam délben, hogy talán csengetnek, de kinn nem volt senki, mire kinyitottam az ajtót. Lehettek a mentők?



2020. nov. 18. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hinném, egy ismerősömre 3 nap múlva telefonáltak, hogy azt sem tudják mikor mennek tesztelni, menjen be a Dévai utcába.
2020. nov. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Majd oda érnek,várni kell türelemmel.Már nem lehet előre ídőt mondani.
2020. nov. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akár mennek, akár téged kérnek meg hogy menj be egy állomásra, telefonálni fognak.
2020. nov. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!