Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Pár hónapnyi TB elmaradásom...

Pár hónapnyi TB elmaradásom megakadályozhat munkavállalásban?

Figyelt kérdés
Lenne pár havi elmaradásom, amit pótolnom kell. Ez okozhat bármilyen problémát, hogy elhelyezkedhessek egy cégnél? Üzemorvos szól érte, vagy ott az irodán szóvá teszik, nem tudom. Vagy elkezdhetek dolgozni és az első hónapban kicsengetem nekik és rendben leszünk? Tudtommal a TAJ számom még érvényes, nincs annyi elmaradásom. Köszönöm a válaszokat előre is.

2020. nov. 24. 08:04
 1/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem lesz gond.
2020. nov. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. tényleg amiatt aggódok hogy pont emiatt nem lehet kifizetni. kellene az a munka hogy rendezni tudjam.
2020. nov. 24. 12:54
 3/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Munkáltató ebbe nem szól bele.
2020. nov. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezt is köszönöm, bár én inkább az üzemorvos miatt aggódtam, hogy beütik és valamit jelez hogy gond van.
2020. nov. 24. 14:34
 5/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Az lehet, de egyelőre el kell lássanak, szóval most ez még lényegtelen, majd januártól lesz gond.
2020. nov. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na, mi volt?
2020. dec. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sikerült megoldani. Önhibámon kívül lett náluk tartozásom, ezt bizonyos mértékben nekem ott el is ismerték. Kértem részletfizetést rá, az üzemorvos meg semmit nem szólt, hogy gond lenne. Köszönet.
2021. jan. 6. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!