Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit gondoltok a magyarorszagi...

Mit gondoltok a magyarorszagi jarvanykezelesrol?

Figyelt kérdés
Azoknak is erdekelne a velemenye, akik kulfoldon tartozkodnak, jo lenne latni, hogy mashol mennyivel hatekonyabb vagy kevesbe hatekony a jarvanykezeles. En jelenleg Pragaban elek, es felemas velemennyel vagyok az itteni intezkedesekrol. Viszont követve az otthoni hireket, meg mindig csak latszatintdzkedesnek tunik, ami Magyarorszagon folyik.

2020. nov. 26. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Annyit tudok ehhez hozzáfűzni, hogy amikor a nyáron Olaszországban voltam és olvastam a magyar híroldalakat, akkor azok mind!!! valótlant állítottak a kinti helyzetről.

A tengerentúlról hazajövő ismerősöknek a helyi sajtójuk szintén európáról szóló rémhíreket terjesztett.

Olasz ismerőseink csak legyintenek, hogy fele sem igaz annak amit híresztelnek.

Itthon, a hivatalos szervek, kórházak, orvosok sunnyognak, egymásnak ellentmondó véleményeket, döntéseket hoznak.

Sehol egy korrekt, hihető tájékoztatás. Pl. intenzív osztályok bemutatása, az ott dolgozók, betegek meginterjúvolása.

Na, ezek után mit gondoljon az ember?

Azt hogy legyen már vége és fellélegezhessenek azok, akiknek a töke tele már ezzel az egésszel. A félősek meg végre beoltathassák magukat és visszatérjen minden a régi kerékvágásba.

2020. nov. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az alábbiakból mixelték össze: elefánt a porcelánboltban + más országok majmolása önálló ötletek nélkül + titkolózás a köbön + önfényezés,vállveregetés a nagy semmire.
2020. nov. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Angel3000 ***** válasza:
100%
Szia! Èn most Svájcban vagyok, itt nagyon laza intézkedèsek vannak, pedig elèg magas az új megbetegedèsek száma: 3.902 elôzô hèthez -20 % kevesebb. Minden ûzlet nyiva van este 20 óráig. Èttermek nyitva tartanak. Általános Iskola nyitva, viszont Fôiskola ès az Egyetemek csukva. Villamoson buszon maszk viselèse kôtelezô, ûzletekben is!
2020. nov. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Angel3000 ***** válasza:
19%
A Magyarországi intèzkedesek, szerintem jók!
2020. nov. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!