Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Most hogy (majdnem ) 40...

Most hogy (majdnem ) 40 halott van, nem kéne tán átgondolni a „szupersikeres“ és „Európa élmezőnyében levő“ járványkezelésünket itt Kipcsákiában?

Figyelt kérdés
Tudom dübörgünk, lehagyjuk Ausztriát (200 év múlva...) tudom, de valahogy nem meztelen a király?
2020. okt. 20. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:
25%

Nem tudom mit kell hisztizni. Mit csinaljunk a 40 halottal? Hideg van, influenza szezon. Ilyenkor hallnak a sulyos betegek.


A legszennyezodes miatt evente 10e magyar hal meg....hol van a koronavirus ehhez kepest? Inkabb errol kellene beszelni

2020. okt. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

"em tudom mit kell hisztizni. Mit csinaljunk a 40 halottal? "


Más ország 13 halottal a teljes karanténra készül.... mondjuk. Igaz ott nem Lopcsák úr a miniszterelnök.

2020. okt. 20. 09:48
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
Neked tök mindegy, mit csinál Lopcsák úr. Akármit csinálna, az lenne neked rossz, és arról írnál ki kérdést, miért pont azt csinálja.
2020. okt. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

tulajonképpen igaz, Lopcsák Úr puszta léte egy megfejthetetlen titok számomra, nem világos milyen ország az ahol egy ilyen alak (és sleppje persze) nem egy börtönben héderel műanyag lakattal (amíg az le nem ro***had addig benn marad).


Lopcsák Úr egy bukott ember a szememben végérvényesen. Nem tud olyat tenni amit én elfogadnék, a puszta regnálása is nonszensz.

2020. okt. 20. 09:54
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
azt nem tudom feltünt e de lopcsák úr mellett gyurcsány úr is a politikai légkör része...és tagja az ellenzéki összefogásnak az mszpvel együtt. Szóval lopcsák úr pontosan ott van ahol lennie kell. Egy kretén ország élén.
2020. okt. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!