Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért csak látszólag van...

Miért csak látszólag van nálunk járványkezelés? Tünetekkel tömegközlekedve kell be-ki menni a kórházba, a munkáltatók sokakat nem engednek otthon maradni pozitív teszttel/kontaktként sem. Nem látják be, hogy így sokkal durvább lesz a járvány?

Figyelt kérdés

Az állam meg nem tesz semmit ez ellen. Hány embertől hallom nap, mint nap, hogy koronavírusos emberekkel összezárva vannak több százan az irodában, és kötelező bejárni(tömegközlekedve..). Ha pozitív teszttel el is engednek, "csak" tünetekkel, kontaktként akkor is be kell menni rengeteg helyen. Az emberek meg nem mernek felszólalni.

Mégegy ilyen ország nincsen. Tömeghalál lesz itt hamarosan?!



2020. nov. 19. 20:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
18%
Legyél szerzetes! Vonulj el a világtól! Egy tál rizst Buddha is kapott!
2020. nov. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Ha tudnánk az emberek mi van a kórházakban...
2020. nov. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Igen,és ki tudja mennyi ember jár dolgozni úgy hogy még nem mutat tüneteket,de már fertőzi a többit..mert nem teheti meg hogy otthon maradjon,mert nem lesz pénz,vagy kirúgják..a szomszéd városban van egy mammutcég,2500-an dolgoznak..nem értem miért nem zárják be,meddig fogják húzni,amíg 1000 ember lebetegszik és abból meghal 2-300?De nem számít,csak a pénz dőljön..Én sokáig nem is hittem hogy van vírus,aztán anyukám elkapta,lélegeztetőgépen van egy hete,ha még javult is az állapota,még mindig életveszélyben van..én is elkaptam,nagydarab,erős,egészséges ember vagyok,olyan beteg voltam,a kutyának nem kívánom..majd ha mindenki a saját bőrén érzi vagy azt telefonálják neki a kórházból hogy imádkozzon az anyuért,majd akkor rádöbben..
2020. nov. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Én is tudok nem egy esetet, mikor a munkáltató kirúgással fenyegette azt, aki karanténba kerül.
2020. nov. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

Dettó mint a 4es ez volt párom munkahelyén sokan lazcsillapitozva pokoli fájdalmakkal dolgoznak mert nem engedhetik meg maguknak a kirugast.

Itt szegények az emberek nem tehetik meg,hogy hetekre kiessenek a munkából.

2020. nov. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%
Úgyis át kell rajt esni.
2020. nov. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szóval szívből gratulálok a 19 órás boltzárhoz. 21 órára értem haza mert túlóráznom kellett. Mikor az üres hűtő fogadott, elhatároztam, hogy akkor irány a benzinkút. Metsző északi szélben oda-vissza 1km gyaloglás nagyon nem volt kellemes, csak hogy megvegyem az esti kaját. Viszont rajtam kívül még 4-en ott voltak a benzinkút boltjában, eddig ilyen csak nappal volt. 7000 fős vidéki kisvárosról van szó.
2020. nov. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
34%
7: Kockáztattál. Ha rendőrökkel találkozol, megbüntettek volna.
2020. nov. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

nyolcas: én is voltam lent a közeli benzinkút boltjában, mert este szembesültem azzal, hogy nincs itthon tej. Semmi sem történt. Az erkélyemről rálátok, és kb. 22 óráig viszonylag nagy mozgás volt a benzinkutas mini Spárnál. Rendőrök is oda járnak vásárolni kaját :D


Szóval hetessel egyet értve ez a boltzár nagy blődség volt.

2020. nov. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
46%
Meg az iskolazár is. A középiskolákban megszűnt a tanítás, hébe-hóba megy valami anyagkiküldés a classroomon, amúgy egész nap nem csinálnak semmit, ahogy ez várható is volt. Remélem december 10-től húznak vissza.
2020. nov. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!