Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Bedagadt térd, kiroppanást...

Bedagadt térd, kiroppanást követel?

Figyelt kérdés

Hulyen fogalmaztam a kérdést de itt van rendesen:


Nem vertem be, semmi attrocitàs nem érte, ma este kicsit bedagadt de egyáltalan nem fáj ha nincs csontra kihajlítva.


Amikor azonban ki akarol hajlítani egyszeruen ugy erzem hogy egy nagy roppanas megoldana a problemat. Mintha beakast volna valami.

Ilyen van? Orvoshoz forduljak? Sok kedvem nincs a jarvany kozepen ezert par tanacsot meghallgatnek amit itthon tehetek.



2020. dec. 23. 23:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már hasonló, illetve a csuklómmal is. Óvatosan próbáld meg mozgatni és idővel ki fog szépen roppanni magától. Nekem azt hiszem a legdurvább az volt, mikor két napig nem sikerült visszaroppantani, de idővel visszaállt a világbéke.
2020. dec. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A beakadás érzet lehet porcleválástól vagy porckopástól. Ha dagadt jegeld és ha van módod irass Aflamint. Ha segít akkor kopás, ha nem orvos.
2020. dec. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!