Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Bal borda alatti fájdalom?...

Bal borda alatti fájdalom? Félek, de nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az orvos csak annyit mond mindenre, hogy majd kinövöm, vagy majd elmúlik,..de se vérvételre, se semmire nem akar elküldeni, csak a legvégső esetben. Annyitt mondott a fűájdalmara, hogy majd kinövöm. Szerintetek mi lehet ? Nem mindíg fáj, csak néhha, ha úgy mozdulok..ha fekszem semmi. Néha ha mozgok is semmi, de aztán hirtelen beleszúr...Félek. Mondjatok valamit kérlek Előre is köszönöm :)
2010. aug. 13. 07:47
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem csak idegbecsípődés :)

Nekem a jobb oldalam égett nagyon egy időbe kb 1 hónapon át, azt hittem valami baj lehet a tüdőmmel, rendesen korlátozott volt a légzésem... aztán egyszer csak elmúlt, gondolom valami ideg lehetett az is.

Egyszer mega szívem felett szúrt vagy 2 hétig, de nem csak mozgás hatására hanem folyamatosan... az is elmúlt.



21/L

2010. aug. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a lépmegnagyobbodásnak volt ilyen tünete.
2010. aug. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jajj, meg is őrülnék :S:S ...és mit csináltak veled? :o
2010. aug. 13. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!