Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ez miért lehet ? (Sos lent)

Ez miért lehet ? (Sos lent)

Figyelt kérdés
Karácsony után kezdődött, vízszerü hasmenéssel, megettem aznap egy, tábla 75% os ètcsokolàdèt, elmúlt nagyjából, de ma sok a bèlgàzkèpződès, és kb majdnem megint vízszerü, de már merek szellenteni, ettem ma két szelet rántott húst, és halászlevet, most mit csináljak?
2020. dec. 28. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szedsz valami gyógyszert? Eszel rendesen? Más tünet? Hányás/láz/ ízületi fájdalom?
2020. dec. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Eszek rendesen, nincs más tünetem, néha nyugtatót szoktam... De ennyi
2020. dec. 29. 00:45
 3/8 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy a sok stressz miatt van ez :(
2020. dec. 29. 00:46
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni a patikában Linex Flora a neve. Ártani semmiképpen sem árt. Kezdd el szedni. Kérdezd meg az adagot de szerintem napi 2x szem belefér. Ilyen bélflóra helyreállító. Nekem tökéletesen bevált még régebben. Plusz ha szedsz néha nyugatot (nem tudom mi az a néha, alkalmanként? Heti 3-4?) az is megzavarhatta a gyomorod.
2020. dec. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Frontint szoktam :/ mostanában eléggé régóta , le tettem az alkoholt 45. Napja nem ittam, egy kortyot sem. Megpróbálom akkor amit ajánlottàl
2020. dec. 29. 01:27
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze kérdezd meg a pontos hatóanyagát ha van allergiád nehogy rosszul legyél. Viszont ha 3-5 nap múlva sem múlik akkor menj dokihoz. De nekem bevált. Hasmenésre, felfázásra, antibiotikum okozta gyomorfájás.. kb mindenre jó volt.

Jobbulást és dobj egy üzit majd hogy használt! :)

2020. dec. 29. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Veszek ma délelőtt mindenképpen, egyedül az augmentinre vagyok allergiás.
2020. dec. 29. 01:41
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Az Augmentint én sem bírom és nincs bajom a Linextől. Esetleg ezt még olvasd át:

[link]

2020. dec. 29. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!