Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A védőoltást úgyis meg lehet...

A védőoltást úgyis meg lehet kapni, hogy közben valaki a beadás pillanatában már koronavírusos?

Figyelt kérdés

Elkaptam ezt a koronavírust, a szaglásom már több mint másfél hete teljesen elment, az ízlelésemmel is vannak még problémák, szerencsére a nehezén már túl vagyok, vagyis már nincsenek tüneteim, bár néha még fáj a fejem. Kérdésem, hogyha például most kapnám meg a védőoltást az nem lenne problémás?


Esetleg ezzel a kérdéssel egyébként milyen hatóságot vagy egyéb szervezetet lehet megkeresni, akik szakszerű és teljeskörű választ adhatnának?



2020. dec. 29. 11:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Beteget nem oltanak, de nem is fenyeget az a veszély, hogy most akarnának téged. Ráérsz pár hónap múlva, mikor már eltűnik a saját ellenanyagod. Tessék, itt van információs vonal, nem kellett hozzá sok fantázia, hogy megtaláljam. [link]
2020. dec. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%

"Beteget nem oltanak"


Akkor minden jelentkezőt letesztelnek majd előtte?

2020. dec. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Az információs vonalon biztos szakszerű segítséget nyújtanak ?

Korábban már beszéltem velük több ízben az #1 által megadott elérhetőségen, és más kérdésben sem adtak egybehangzó választ.


Konkrétan, ahány kezelővel beszéltem, annyi válasz érkezett ugyanarra a kérdésemre, szóval köszi, de nem.

2020. dec. 29. 12:06
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
:)
2020. dec. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ez a bevigyorgás mi? ...
2020. dec. 29. 12:45
 6/11 anonim ***** válasza:
9%
Reakció a helyzet abszurditására.
2020. dec. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Abszurd, de nem irreális, sőt nagyon is reális, pontosan ezért fogalmaztam meg.
2020. dec. 29. 12:59
 8/11 anonim ***** válasza:
4%
Úgyis népirtás a cél, majd az állam kártérit.
2020. dec. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
Ha csak az emberek ötödét oltják be, akkor naponta kb 50-100 ember így fogja megkapni az oltást, mint még tünetmentes szakaszban lévő fertőzött személy.
2020. dec. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam, hogy az enyhe tünetes covidosok probléma nélkül megkaphatják és úgy még több ellenanyaguk lesz utána, de akiknek súlyos tüneteik vannak azoknak nem adják be (nem tudom hogy problémát okozhat akkor vagy csak nem tudják).
2020. dec. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!