Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A védőoltást úgyis meg lehet...

A védőoltást úgyis meg lehet kapni, hogy közben valaki a beadás pillanatában már koronavírusos?

Figyelt kérdés

Elkaptam ezt a koronavírust, a szaglásom már több mint másfél hete teljesen elment, az ízlelésemmel is vannak még problémák, szerencsére a nehezén már túl vagyok, vagyis már nincsenek tüneteim, bár néha még fáj a fejem. Kérdésem, hogyha például most kapnám meg a védőoltást az nem lenne problémás?


Esetleg ezzel a kérdéssel egyébként milyen hatóságot vagy egyéb szervezetet lehet megkeresni, akik szakszerű és teljeskörű választ adhatnának?



2020. dec. 29. 11:43
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Konkrétan, ha nálam erős fejfájás, rossz közérzet, rosszullét, gyengeség, szaglás és ízlelés elvesztése volt, akkor mondható egy középsúlyos állapotnak nem?

Érdekes amúgy, hogy lázam nem volt. Orrfolyás sem igazán, köhögés nagyon ritkán.

Viszont ma fújtam az orrom és éreztem, hogy fáj a tüdőm...

2020. dec. 30. 00:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!