Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kaphatok segítséget hogy van...

Kaphatok segítséget hogy van ez a tb macera?

Figyelt kérdés
Idén végeztem az iskola májusban na Dec 15-el megszűnt a tb-m előtte be lett adva a kérelem a szoc.tb-re (1 év) olyan 17-18-an küldtek hogy jogosult vagyok ezért megadták tegnap pedig kaptam a NAV-tol egy levelet hogy nincs tb-m ilyenkor mi van? Mi a helyzet ilyenkor?

2020. dec. 29. 13:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Elküldöd a NAVnak a papír másolatát, hogy megítélték a szoc. tb-t.
2020. dec. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Hívd fel az ugyfelszolgalatot.

Nekem kicsit homályos mi tortent. Szoval dec 15-en megszunt, de 17-18.-an mar jott hogy kapod?

Elvileg a NAV nem is tudhat arrol hogy mikor szunik meg. Marmint Ok ezt nem latjak, csak ha az orvosod bejelenti vagy valami eu szolgaltatast veszel igénybe.

Kerdezd meg oket, en ugy tudom havonta kell egyebkent fizetni, erre a 2-3 napra nem tudom mit varnak.

2020. dec. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Tudod Dec 15 el megszűnt a tb mivel aki iskolát befejezi annak október 30ig van diákigazolvány utána 45 napig még érvényes a tb-je na nekem december elején el lett indítva a kerelem arra hogy kapjak szociális alapon tb-t amit megadtak egy évre és jövő év december 8-ig van így tb elvileg legalábbis a határozatban ez ál erről 17-en vagy 18-an küldtek határozatot már pontosan nem tudom de tegnap pedig kaptam egy olyan levelet hogy dec 15el nincs tb-m ezért nem értem hogy mi van
2020. dec. 29. 13:31
 4/17 anonim ***** válasza:

Az szerintem csak felhivas hogy megszunt. Nem kell vele foglalkozni mivel megint van.

Nem arra szolitottak fel hogy fizess, csak kaptal levelet hogy anugy megszunt. 2-3 napert nem fognak megbirsagolni, de ahogy irtam ha nem vagy biztos benne hivd fel az ugyfelszolgalatot.

2020. dec. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Kaptam egy üres csekket is meg ott volt egy táblázatban hogy peldakent hogy mikor kell fizetni hogy pl a június az augusztus 12 ig
2020. dec. 29. 14:28
 6/17 A kérdező kommentje:
A a szociális tb-t a kormány ablak engedélyezte nem tudom ez mennyire befolyásoló tényező
2020. dec. 29. 14:29
 7/17 anonim ***** válasza:

Hivd fel oket..

Erre a 3 napra nem fognak semmit sem csinalni. Van aki honapokig nem fizet egyebkent.

2020. dec. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Be léptem a neak ügyfélkapumba és ott is azt írja hogy nincs tb támogatottságom de viszont a kormány ablaknál meg kaptam egy papírt hogy elvileg 2021 december 8ig van szociális alapon mert megadtak
2020. dec. 29. 15:06
 9/17 anonim ***** válasza:
57%

Bocsi de ennyi ido alatt kb 300x hívattad volna fel az ügyfélszolgalatot, vagy irhattal volna nekik emailt hogy ez a helyzet. Nem ott dolgozunk mi csak tanacsokat tudunk adni.

Hivd fel oket es kerdezd meg mivan.

2020. dec. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A NAV levelén milyen keltezés van? Simán lehet, hogy már elküldték neked a levelet, mire eljutott hozzájuk az infó, hogy szociális alapon fizetik helyetted. Küldd el nekik a fénymásolatot aztán annyi.
2020. dec. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!