Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek jól vették le a...

Szerintetek jól vették le a Pcr tesztem?

Figyelt kérdés

Brutál fájdalmas volt!

Először lenyomták a pálcát teljesen a garatba, végig öklendeztem, a mintavevő kezét meg ütögettem hogy húzza már ki! Ezután odajött 2 másik mintavevő és lefogták a kezeim meg a fejem, majd feltolták azt a pálcát kb. az agyamig, teljesen befeszültem, folyt a könnyem és az egészet végig nyögtem mind a két orrlyukamnál! Ez nem kellemetlen volt hanem nagyon fájdalmas!

Veletek is így volt?



2020. dec. 31. 18:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Így volt csak mi nem hisztizunk mint egy óvodás hanem kibirjuk. Örülj hogy csak lefogtak. Ha az én kezemet kezded el utogetni nyakon is vaglak.
2020. dec. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
El is mondják az elején, ha ellenkezel, ráfeszítesz, eléggé fájni fog.
2020. dec. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%
igen
2020. dec. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%

Igen. Így kell elvenni a mintát. A befeszülés sokat ront rajta. Miért nem lehet kibírni azt a rövid ideig tartó kellemetlenséget? Mit gondolsz, mit érsz el azzal, hogy elkezded ütögetni a mintavevő kezét? Varázslatosan eltünteti a pálcikát, belenéz a kristálygömbjébe és francia kártyajóslás, meg számmisztika segítségével kitalálja, hogy pozitív vagy-e? Vagy csak úgy hazaenged?

Ha kibírod a mintavételt, kapsz cukorkát. Menjünk le óvodás szintre?

2020. dec. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
14%
Ha szakorvos csinálja nem fáj
2020. dec. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
8%
Örülj hogy az agyhártyádat nem szúrták át.
2021. jan. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
28%
Hát ne haragudjatok de ez nem normális. Lassan már jobban félek ettől a mintavételtol mint a vírustól. Nekem elég durva orrsoveny ferdulesem van. Az egyik oldalon kb pár mm hely van,levegőt se kapok rajta,marha jó lenne ha befeszitene oda. Ha maszkon át is elkapják az emberek,mi az istennek kell az agyig dugni a pálcát...
2021. jan. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
7%

Jézus Isten!!! A nagymamám nagyon fél tőle - talán bele is halhatna a mintavételbe!!!


Na, ezért nem engedek levenni - nehogy halálra rémüljön!!! Egy fedél alatt élünk most is.


Minden számára ismeretlen dologtól fél. Van még így valaki, hogy nagyon idős hozzátartozónak levették?! Hogyan zajlott, ha a szeme láttára történt?! Saját hozzátartozójának esetleg levette Valaki a további válaszadók közül?!

2021. jan. 3. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
94%
Idős hozzátartozómtol vették mintát kétszer is. Alig érezte.
2021. jan. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
86%
8as, nem kell így tuldramatizalni, nem igaz amit a kérdező ír csak hisztis.
2021. jan. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!