Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magas AFP? 16hét 1 naposan...

Tkata81 kérdése:

Magas AFP? 16hét 1 naposan vettek vért AFP vizsgálathoz.2,78 lett. Mivel határérték feletti elküldtek genetikai Uhra, ott mindent rendben találtak. Emellett volt 13. héten kombinált tesztem, szintén teljesen negatív.17 hét 1 naposan ismételt AFP 2,8.

Figyelt kérdés

Mivel a genetikai Uh, kombinált teszt jó volt megnyugodtam, de a genetikus paráztat hogy mégis lehet probléma, így ezen izgulok azóta. (2 hét múlva megyek ismételt genetikai Uhra).

Szerintetek lehet baj a Picurral?

19hkm


2012. okt. 5. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne aggodj incs semmi baj.....ha nem jól számolták ki az idődet pár nap eltérés is már rossz afp eredményt mutat.Genetikai uh on kiderülne a baj. 3 gyemekem van 2 nél ugyanigy voltam makk egészségesek.

:)

2012. okt. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Tudom,könnyű mondani,de nyugodj meg!

Az én AFP eredményem 3,11 volt!Ha minden rendben van a többi vizsgálat során,akkor minden rendben van!Én is végig rettegtem,hogy mi lesz,hogy lesz,az én lányom 2,5éves és makkegészséges!:))

Nem számít az AFP semmit,most már én is tudom!!!

2012. okt. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kittycica1987 ***** válasza:
Szia! Ne aggódj! Egyedül csak nálunk kötelező már az afp vizsgálat. Ha nem jól számolták ki a napokat akkor eltérés lehet. Ha a genetikain minden ok volt akkor semmi baj nincs ne aggódj. Ezzel most többet ártasz a babának.
2012. okt. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm lányok! A férjem és az orvosom is azt mondja hogy ne izguljak, minden rendben, de azért nincs olyan nap hogy ne jutna eszembe hogy mi van ha mégis baj van...de próbálok poz lenni! jövő csüt megyek genetikai UHra (magán) ott elvileg 1 órás vizsgálat lesz és mindent megmutat.

Olvastam, hogy nagyon elavult vizsgálat, csak mivel nagyon nehezen jött a Picur minden miatt túlaggódom magam :) De tudom, hogy nem lehet baj!

Köszi a biztatást még egyszer!

2012. okt. 8. 13:53
 5/5 anonim ***** válasza:
afp elavult vizsgalat felesleges es csak aggodsz tole.Feleejsd el majd az UH es a tobbi vizsgalat eldont mindent.Mi az hogy kotelezo amit en nem akarok vagy nem latok jonak SENKI nem kenyszeritheti ram szabad ember vagyok a testemmel en rendelkezem.
2012. okt. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!