Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hajléktalanszálló milyen...

Hajléktalanszálló milyen papírokat kér, hogy befogadjon? Mit kell ott bemutatni,ha van családom de nem szeretnek, és ez okból nincs hol laknom, fogadnak a szállónn?

Figyelt kérdés
Ott lehet lakni éjjel nappal?

2021. jan. 1. 08:45
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
22%
Na,ez gyors volt. Szegény anyádnak nyilván olyan jó veled
2021. jan. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Nem tudhatod.😪
2021. jan. 1. 08:55
 3/29 anonim ***** válasza:
37%
Az nem opció, hogy mepróbálsz keresni egy neked való munkát? Nemcsak a fizetés miatt (amiatt is), de ha valaki csak teng-leng otthon, nem csinál vmi hasznosat napról-napra, az lehúzza az embert lelkileg és erkölcsileg is. A munka kell az embernek.
2021. jan. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
27%
3, de hát ő mozgássérült... Az mindenre kifogás nála.
2021. jan. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
SLE, Beteg vagyok, csontelhalásokkal, krónikus gyulladásokkal, a szervezetem, már nem bírja a sok szteroidot!
2021. jan. 1. 09:12
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolom,hogy a hajléktalan szálló a megoldás egy ápolásra szoruló beteg számára.

Nincsenek erre felkészülve,nem is ez a feladatuk.

2021. jan. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
76%

De kipróbálhatod:egy fél éjszaka után rájössz,anyukád a legjobb ember a világon,értékeled,amit érted tesz.

+reménykedsz,hogy sokáig veled marad!

2021. jan. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Szeretem én őt, de direkt idegesít, akkor érzi jól magát!

Nem tehetek semmit, csak menekülés a halálba!

2021. jan. 1. 09:57
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te el tudod magad látni? Meg tudsz csinálni egy reggelit magadnak? Tudsz önállóan tisztálkodni, wc-re menni? Ha ezekhez segítségre van szükséged, akkor én keresgetnék a helyedben egy olyan intézetet, ahol a mindennapos ápolásoddal is tudnak foglalkozni. Mi lesz veled, ha anyukád meghal?
2021. jan. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Igen olyan intézményt kell keresnem, nem nagy sikerem van keresés tájt!
2021. jan. 1. 10:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!