Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vérvételnél beikszelhetek még...

Vérvételnél beikszelhetek még pár négyzetet?

Figyelt kérdés
Kértem egy teljes körű vérvizsgálatot a háziorvostól, de pl. a foszfor, magnézium nincs beikszelve. Ha én tollal még behúzom, akkor azt is megvizsgálják?
2021. jan. 6. 12:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Megvan az esélye, hogy már a laborban kiderül a sunyiság, és akkor nem fogadják el.
2021. jan. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
És ha még meg is tudod a szérum Mg értékedet, mivel leszel okosabb? Úgyis nagyrészt a calciummal, káliummal mozog együtt, azt meg nyilván nézik.
2021. jan. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
9%
Én annak idején szinte mindet beikszeltem. A doki úgysem emlékszik, á, ezt is kérjük, meg ezt, ez nem kell mormogások közepette gyorsan ikszelgetett. Utólag úgyse mondja meg senki, kinek a keze által került oda, arról nem is beszélve, hogy aztán csak rápillantott, és mivel minden jó volt, 0,5 mp-et időzött felette.
2021. jan. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Okirathamisitas?

OKIRATHANISITAS?

emberek ez egy beutalo :D


En se nyulbek hozza, hogy ikszeljek, de azert ne mondjatok mar okorseget.


Bortonbe ne zarjuk rogton?

Esetleg eletfogytiglan?

2021. jan. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Miért, az orvosi beutaló szerinted micsoda, ha nem okirat?
2021. jan. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
58%

Hat ebbe a vilagba?

Hat bszki meg lehet tenyleg az.

:D

De vegulis min csodalkozom?

Azert ugy elkepzelem a birosagot, ahogy az ugyesz verben forgo szemekkel sorolja a bunoket:

A magnezium mellet meg a az immunkemiai vizsgalatot is bejelolte...


Ilyenkor azert ugy csalodok a vilagba... Sajnos erre van ideje foglalkozni barkinek.

2021. jan. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Gondold át úgy, hogy ilyen egészségügyi papírokkal kapcsolatban milyen visszaélések történhetnek. Gondolj bele, hogy egy laborvizsgálat mennyibe kerül - pláne a nem olyan gyakran kértek - amivel el kell tudniuk számolni az orvosoknak. (meg lehet nézni magánlaborokban, melyik vizsgálat mennyibe fáj.) Legalábbis ez az elv, nem véletlenül van, hogy az orvos sokszor nem mindjárt a legtutibb vizsgálatra küld el. A beutalón rajta van a beteg adata és az orvos adata is, és az orvosoknak el kell számolniuk hogy úgy mondjam, azzal, amit felírnak. Nem tudom, ezt mennyire ellenőrzik amúgy, de ha kisül a dolog, akkor biztos nem egy enyhe fejcsóválás lesz a következménye.
2021. jan. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

17-es

Akkor húzza ki a többit, ne pedig üresen hagyja.

2021. jan. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Annyi történt, hogy mivel nem voltak lepecsételve, azokat nem fogadták el.
2021. jan. 15. 08:25
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!