Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Aki már beadadta a covid...

Aki már beadadta a covid védőoltást mik a tapasztalatai?

Figyelt kérdés
Védőoltás

2021. jan. 11. 19:13
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Nekem van orvos ismerősöm aki megkapta, másnap beszéltem vele, fájt a karja ennyi. Elvileg az ismétlő után vannak tényleg kellemetlenebb oltási reakciók.
2021. jan. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Több ismerősom is megkapta már. Egy tetanusz sokkal sokkal rosszabb a beszámolók szerint. :)
2021. jan. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

1-es

Kár, hogy ismétlőt nálunk még senki nem kapott.

2021. jan. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
#3, nyilván, szóval hogy azután mi lesz, arra még várni kell (de gondolom a magyar oltottak se fognak nagyon más reakciókat mutatni, mint a klinikai tesztekben oltottak, úgyhogy nagy meglepetésekre nem kell számítani).
2021. jan. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hétfőn kaptam, másfél napig fájt egyy kicsit a karom, ennyi. A kórházban rengetegen beadatták, nem tudok ennél komolyabb mellékhatásról.
2021. jan. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ca. másfél napig főként nyomással, passzívan provokálható, izomláznak imponáló fájdalmat éreztem a tűszúrás helyén. Egyebet nem tapasztaltam és tudomásom szerint az oltáson átesett ismerőseim körében sem jelentkezett ennél súlyosabb "mellékhatás".
2021. jan. 16. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Egy fèrfi ismerösöm kapta meg a hèt elejèn a szúrit, mert veszèlyeztetett a sziv operációja miatt ès 78 èves. Azt mondta, hogy másnap fáradsàgot tapasztalt.
2021. jan. 16. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem a rövidtàvú hatàsok a lényeg. Kis bőrpírt, hőemelkedést mindenki kibír. A hosszútávú hatàsokról nincs a fejlesztőknek se fogalma.
2021. jan. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Húgom párja megkapta. Másnap fájt a keze, a feje, nagyon izzadt és ment a hasa.

De elmúlt 1-2 nap alatt.

2021. jan. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Másnap kisebb fájdalom az oltas helyen, más nem volt.
2021. jan. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!