Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Olvastam egy cikket a kullancs...

Olvastam egy cikket a kullancs elleni védőoltásról egy orvosi portálon. Nagyon meggyőzőnek tűnik, de szeretnék hallani a tapasztalatokról! Érdemes beoltatni magam?

Figyelt kérdés
Van aki túl van már az egész oltási hercehurcán? Volt mellékhatás? Melyik vakcina a jó? [link]
2011. jún. 15. 16:10
 1/2 anonim ***** válasza:

szia!


Kicsit félreinformáló a kérdésed!


Csak a kullancsencephalitis ellen van oltás, de nagyon sok betegséget terjeszt!

2011. jún. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

evente hanyszor jarsz olyan helyen ahol a kullancs megtalal teged?

egyedul elsz? nincs senkid aki atvizsgaljon egy erdei tura utan es keressen rajtad esetleges kullancsot?


beoltatod magad es beviszel a szervezetedbe egy nagy adag merget. Tovabba tartosito szereketet, koztuk higanyt, es meg ki tudja mit.

Teljesen felesleges stressznek teszed ki a szervezetedet, esetleges mellekhatasokra is felkeszulhetsz, pusztan azert, h a kis lelked megnyugtasd egy olyasmi ellen, ami qrvara elkerulheto.


szerintem oltari nagy butasag lenne beoltatni magad!

2011. jún. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!