Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha beoltatom magam a vírus...

Ha beoltatom magam a vírus ellen, akkor is fertőzhetek? Mert ha igen, akkor mi értelme lenne beoltatni magam?

Figyelt kérdés

2021. jan. 12. 16:36
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
Igen, fertőzhetsz, de az értelme mégis az, hogy te magad nem kapod el vagy ha el is kapod, nagyon könnyű lefolyású lesz.
2021. jan. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Valszeg oltás nèlkül is tünetmentesen átmenne rajtam.
2021. jan. 12. 16:44
 3/37 anonim ***** válasza:
Honnan tudod???
2021. jan. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
Kevesebb az esélye, hogy nagyon beteg leszel, ha elkapnád a vírust, növeli a nem tüneteket mutatók számát, és pont emiatt, ha benned is van, kb semmi esélyes átadni másoknak. Mert mint mondtam, nem lesz tüneted, ergo, ha másnak a szájába köpsz bele, csak akkor kapja el tőled. Hogy ez miért jó? Mert ha annak a szájába, akiébe beleköpsz is be van oltva, hiába lehet 70 éves nagymutter, semmit nem fog észrevenni a koronájából, szépen kigyógyul ő is belőle.
2021. jan. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
Igen, de azért valamicskét csökkenthet ennek az esélyén.
2021. jan. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

Szóval ha be vagyok oltva és elkapom akkor nem fertőzök -max ha beleköpök valaki szájába-, de ha oltatlanul, akkor meg fertőzök rendesen?

Én nem értek hozzá

2021. jan. 12. 16:51
 7/37 anonim ***** válasza:
Még mindig cseppfertőzéssel terjed... Tüsszentés, köhögés, ergo köpet a levegőben, a vonaton, egy kapaszkodón, a levegőben, ami aztán bekerül a szádon, orrodon kersztül a szervezetedbe. Na de akinek nincs tünete, az nem fog öklendezni neked sehol, hogy kitüsszögje magából a koronát.
2021. jan. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

"Honnan tudod???"

Mert keményebb vagyok a vírusnál

2021. jan. 12. 18:49
 9/37 anonim ***** válasza:
59%

Tenyszeruen, sokkal kevesebb embert fertozhetsz meg es enyhe lefolyas varhato. Van ertelme, es ha mindenki beoltatna magat, eltunne a jarvany.

De mivel az emberek primitivek, igy marad, es korlatozasok, valsag lesz oda-vissza.

2021. jan. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Fel kéne oldani mindent és élni ahogy régen. Ha nem lenne a média, fel sem tűnt volna a vírus.
2021. jan. 12. 23:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!