Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Anyajegyet kórházban távolítan...

Anyajegyet kórházban távolítanak el?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok. Az arcom egyik felén 2, másikon egy nagyobb anyajegy van. Kissebbnek nem zavart nem volt olyan feltűnő, inkább az allkapcsomhoz vannak közel. De most pár éve elkezdtek nőni,olyan fél centi nagyságúak és zavarnak. Utánna néztem és nagyon drága az eltávolításuk nekem. És nem zavarna ha éppen lenne utannuk heg. Ezt ha elmegyek SZTK-ba bőrgyógyászhoz kérhetem hogy szedjék le?

2021. jan. 19. 13:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Elmész a bőrgyógyászhoz, ő megvizsgálja és javasolja a levételt. Sebész fogja kivágni. Nem kórházban, hanem szakrendelésen. (Nálunk egy épületben van a bőrgyógyászat és a sebészet. Szóval csak egy helyre kellett mennem.)

Azért érdemes utánanézni, mert heg marad utána, ami arcon elég zavaró. Szóval nagyon nem mindegy, hogy utána hogyan varrják össze. A szakrendelésen nem biztos, hogy egy olyan kedves orvost fogsz ki, aki ezt mind türelmesen átbeszéli veled és bele is szólhatsz, hogy milyen varrat legyen. Én inkább magánorvoshoz mennék.

2021. jan. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ypszilon1980 ***** válasza:

Kérheted, de nem kórházban szedi le, hacsaknem ott van a sebész rendelése.

Első, amit ír megfontolnám a helyedben, mert egy heg lehet nagyon ronda is, az eltávolítást már plasztikai sebésszel végeztetném, egyáltalán nem mindegy milyen lesz utána.

2021. jan. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!