Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Aki beoltatta magát a vakcináv...

Aki beoltatta magát a vakcinával, észre vett magán valamit is? Van mellékhatása?

Figyelt kérdés
2021. jan. 21. 21:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%

Milyen mellékhatásokat mutattak ki eddig? Az önkéntesek egy része a beadást követően átmeneti fájdalomról és lázról számolt be, hasonlóan más fertőző betegségek elleni védőoltások esetében ritkán esetlegesen előforduló enyhe mellékhatásokhoz. Az eddigi tesztek során azonban egyáltalán nem történt súlyos, mellékhatásként jelentkező reakció.


[link]


Ennel nem lesz 1-2 anonim ember velemenye hasznosabb.

2021. jan. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
Ha jol olvastam, a Pfizer eseteben az elso szurinal nagyon kevesen panaszkodnak barmire, a masodiknal van inkabb izomfajdalom (a szuri helyen), influenza-szeru tunetek par napig, nehany embernel.
2021. jan. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

Engem még nem, de anyukám, aki műtős, ő megkapta az első adagot. Kicsit a karja fájt este aznap, de semmi egyéb.

Pedig pajzsmirigy alul működés (műtötték már) is van nála, és nem éppen fiatal (50+)

2021. jan. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !
2021. jan. 21. 22:10
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
Megkaptam az első Pfizer oltást és már utána hajnalban felment a lázam, rázott a hideg, karom annyira fájt, hogy alig tudtam mozgatni. Ezek állítólag lehetnek. Csakhogy a fura az, hogy nekem azon az oldalon a hónaljam is fáj nagyon, plusz a mellizomzat és mindez kisugárzik a lapockába, karom nem tudom hogy tartani, hogy valami ne fájjon, fekve sokkal rosszabb, aludni nem tudok rendesen, ez tart 4 napja, nekem erre senki ne mondja, hogy általános mellékhatás.
2021. jan. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
37%
Hát, a magyar adatok vissza vannak fogva. A debreceni kórház hírzárlata meg ennél is gyanúsabb. De külföldön a Pfizer vakcina durva mellékhatásokat okozott, többszázan már meghaltak (a bevallott adatok alapján), és több ezer ember lett munkaképtelen. Azontúl arcbénulás, szívroham, stb. Nagyon megbízható vakcina... ha már meguntad az életed. A hosszútávú mellékhatásokról nem is beszélve.
2021. jan. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%
"többszázan már meghaltak" De jol tajekozodott vagy, honnan ez a sok informacio?
2021. jan. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
#6 nem ír rosszakat, bár ezeket a haláleseteket nem olvastam még sehol. Olyannyira lehet alapja, hogy nálam is olyan m.hatások jöttek elő, amikről nem volt tudomásuk, persze nem is tudnak segíteni,cserébe megértenek és sajnálják a dolgot.
2021. jan. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%

"nem ír rosszakat, bár ezeket a haláleseteket nem olvastam még sehol."


Nem teljesen mindegy, hogy valaki meghal vagy valakinek par napig/hetig fajnak az izmai /nem a te fajdalmaid relativizalva/.


Konkretan hulyesegeket ir a kedves #6-os.

2021. jan. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
2021. jan. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!