Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ekkora különbségek vannak...

Ekkora különbségek vannak orvosok közt?

Figyelt kérdés
Fogorvosról van szó, mindkettő magán doki, mindkettőnél új voltam, mert az előző orvos elköltözött. Szóval az első azt mondta, ki kell húzni a bölcsesség fogaimat, mindet, de a felsők a sürgősebbek, mert azok már félig szuvasok, de az alsókat is el kell majd távolítani. Halogattam halogattam, majd végül elmentem egy másikhoz, hátha ő azt mondja, be lehet tömni. Láss csodát, szerinte csak egy volt ami lyukas, az is csak épphogy, és simán betömte. Basszus.... Ez komoly?? Már majdnem kihúzattam, teljesen véletlen jutott eszembe, hogy megkérdezzek egy másik orvost is.. Ráadásul az első röntgent se csinált, a másodiknak ez volt az első dolga.. Elmondhatatlanul dühös vagyok az elsőre, pedig egy drágán dolgozó, mások által dicsért orvosról van szó. Hogy tehetett ilyet, hogy majdnem kihúzatott 4 jó fogat..?
2021. jan. 28. 20:55
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Tizeske.. nem tehetek róla, hogy nem tudsz kérdezni, ha valami infó nincs meg, csak egyből kiosztasz.. te egy ilyen ember vagy, ezen a hozzászólásodon is látszik. Végig se olvastam annyira irritáló a stílusod. Okoskodsz csak. Milyen infó kellett volna még? Azt mindenki tudja, hogy egy bölcsességfog húzás kb 50ezer. Azt is hogy egy tömés 20 körül van. Ha a másik orvos betömte, akkor pedig egyértelmű, hogy nincs gond a foggal. Ezeket mind a szádba kellett volna rágnom? Nem tehetek róla, hogy hülyeséget írtál az első válaszodban, emiatt nem engem kéne kioktatni, hanem neked elgondolkodni, hogy minek jársz ide... Egy troll vagy. Na viszlát, írhatsz de nem vagyok rá kíváncsi, biztos nem olvasom el.
2021. febr. 11. 06:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!