Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Létezik hogy a covid elleni...

Létezik hogy a covid elleni oltástól lettem ilyen rosszul?

Figyelt kérdés

Megkaptam az oltást, aznap nem is volt semmi bajom. Éjszaka viszont borzasztó migrénre, lázra, hidegrázásra ébredtem, és mellkasi nyomásra, ami idönként azóta is fennáll, pedig ez 3 napja volt.

Ez lehetett az oltástól?

Voltam covidos, akkor is ezek voltak a tüneteim.



2021. jan. 30. 06:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Okozhatta persze.Ha második után is ez lesz vagy rosszabb akkor egyértelmű.Majd számolj be utána hogy hogy vagy légyszíves
2021. jan. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehet attól, nekem is így volt. Pfizer szerint is vannak ilyen mellékhatások.
2021. jan. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
54%
Kell nektek a k...a oltast beadni. Birka banda!!!
2021. jan. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
63%
9-es vagyok, köszi a kérdést pm-ben kérdező, úgy olvastam az A vércsoport vörösvérsejtei könnyebben lépnek kölcsönhatásba a vírussal és az oltással, így az a legveszélyeztetettebb, és a 0-ás vércsoport a legbiztonságosabb. A Pfizertől azért halt meg egy amerikai doki két hete, mert kritikus szint alá redukálta a vörösvérsejteket az oltás, és stroke-ot kapott. Azt javaslom, igyál meg minden nap lefekvés előtt egy pohár vörösbort, az növeli a vörösvérsejtek számát, de később állj át olyan valamire, amiben nincs alkohol.
2021. febr. 1. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
#14:Bár vércsoport problémáról nem hallottam még, de amúgy nekem is A-s, lehet benne valami, apám 0-ás.
2021. febr. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Kérdező, élsz még?
2021. febr. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Mikor kapod a másodikat? Tényleg beszámolhatnál majd hogy a második után mi volt!
2021. febr. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

A kérdező szerintem hirtelen halállal elhunyt a Pfizer miatt, a mellkasi nyomás egy kritikus tünet. Reméljük válaszol még.

Ypszilon, te jól vagy?

2021. febr. 2. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Köszönöm, én jól vagyok, nekem 1 hét volt mire teljesen rendbejöttem az elsó oltás után, várom a másodikat és annak hatását, állítólag az rosszabb lesz,de most már akkor legyen is hatásos. Egyébként nálunk most volt olyan, aki megkapta az oltást és utána kiderült, hogy koronavírusos,valószínűleg előtte is az volt csak nem tudta.
2021. febr. 2. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Látod?Túl lett volna rajta símán....
2021. febr. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!