Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az lenne hogy most megyek 6....

Az lenne hogy most megyek 6. ba és nagyon félek az oltástól görcsöl a hasam ha rá gondolok. Szóval az lenne hány db oltást fogunk kapni (lány) és még az is hogy mivel nyugtassam meg magam vagy mit csináljak ha rámkerül a sor?

Figyelt kérdés
Kérlek fontos lenne.

2018. aug. 22. 18:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kettőt és valószínűleg mindenki parázik, majd tartjátok egymásban a lelket. Maga a szúrás csak egy pár másodperc, mire tízet számolsz, vége is.
2018. aug. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos saját tapasztalatból mondom, hogy semmit nem tudsz ez ellen tenni. Mármint, hogy izgulsz. Én világ életemben így voltam, úgyhogy a gyerekorvos már tudta, hogy nekem úgy kell az oltást adni, hogy vagy fekszem, vagy utána lefektetnek, ugyanis mindig kidőltem utána. :)

De sokat segít, ha eltereled a gondolataidat azzal, hogy beszélsz közben valami egészen másról.

Amúgy egészen 23 éves koromig tartott ez az állapot, azóta már a vérvételre is el tudok menni kíséret nélkül, mert addig az még bajosabb volt, mint az injekció. Szó szerint az ájulás szélén voltam vagy el is ájultam. Szóval nem vagy egyedül a problémáddal.:)

2018. aug. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm leghamarabb akarok majd túlesni rajta de nem lehet addigra lehet elájulok de az osztályban sem én vagyok így egyedül tudom még elsem kezdődött a tanév és mê nem kéne izgulnom miatta de mikor megtudtam hogy 6.ban oltást kapunk amúgy 3.ban tudtam meg akkor is már görcsölt a hasam és az ájulás szélén voltam.
2018. aug. 22. 18:52
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Régen én is így voltam, de ahogy idősödik az ember es egyre tobb dolgon esik at, rajon, hogy egy oltast megkapni meg sem kottyan. Minnel jobban izgulsz, annal rosszabb lesz. Probald meg megnyugtatni magad, hidd el, hogy sok gyereknek sajnos ilyen koraban mar tobb fajdalmat kell kibirnia.
2018. aug. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm tényleg segít ha megnyukszom de még mindig írtózom az oltástól
2018. aug. 22. 20:46
 6/9 anonim válasza:
100%

Kedves Kérdező!

2 db oltást fogsz kapni 6. osztályban. Egyik sem fáj túlzottan. Szerintem ami nyugtatásként beválik az az, hogy gondolj bele abba, hogy halálos betegségek ellen véd, és egy kis szúrás megment a borzalmas betegségtől. Amikor oltanak csukd be a szemed, lazulj el, és gondolj megnyugtató dolgokra, így szinte meg sem fogod érezni. Én is nagyon paráztam, de utólag rájöttem, hogy nem egy nagy extra ez a két oltás. Remélem tudtam segíteni,

Üdv, 13/L

2018. aug. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod!
2018. aug. 27. 10:28
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Gondolj rám!
2018. aug. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 #Cresser válasza:
2-t fogsz kapni és nagyon fáj. Nem lehet magad megnyugtatni annyira fáj.
jan. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!