Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen végzettség kell ahhoz,...

Milyen végzettség kell ahhoz, hogy csontkovács legyek?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. Eredetileg a sebészet volt a célom, de már nem vagyok biztos benne. Még sok időm van gondolkodni, szóval felmerült bennem a csontkovács szakma is. Hova menjek tovább, ha ezt a szakmát szeretném választani?
2021. febr. 4. 00:26
 1/6 Angel3000 ***** válasza:
Kedves kèrdezô! Egèszsègûgyi Iskolai vègzettsèg kell hozzá.
2021. febr. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi bizonytalanított el a sebészettel kapcsolatban?
2021. febr. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Attól félek, hogy nem tudom teljesíteni az egyetemen az elvárt szintet, illetve az anyagi költség is kérdéses.

A vértől nem viszolygok, de mégis van bennem egy kis rettegés, hogy biztos nekem való e ez a szakma. Szerencsére még van pár évem gondolkodni:))

2021. febr. 4. 15:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Igy van, meg van par eved:) addig is tanuld a bioszt es a kemiat (azt hiszem ez kell az orvosira), hogy ha eljon az ido minel tobb lehetoseg kozul tudj valasztani.
2021. febr. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát.. A legtöbb csontkovacsnak semmi eü végzettsége. Mivel nincs ilyen hivatalos képzés Magyarországon. Tehát ha te azt mondod magadról hogy csontkovacs vagy akkor csontkovacs vagy. Vagy majd a másik csontkovacs Józsi megtanit.


Ha rendesen akarod csinálni és nem szeretnél embereket megnyomoritani akkor lediplomazol mint gyogytornasz és utána elvegzel egy manualterapias képzést.

2021. febr. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ez komoly???? Amit az utolsó ír????
2023. szept. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!