Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Csontkovács gerincferdülésre?

Csontkovács gerincferdülésre?

Figyelt kérdés

Van egy kis gerincferdülésem és a hátam gyakran fáj ez miatt, amit rendszeresen ropogtatnom kell,hogy ne fájjon. Na hát az viszont nem épp egészséges.

Gerincferdülést a csontkovács meg tudja oldani?

Előre is köszönöm válaszotok.



2019. júl. 20. 11:27
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem iszonyatos gerincferdülésem van (scoliosis). egy ismerősöm mesélte, hogy neki a csontkovács eltüntette a gerincferdülését. én is elmentem az illetőhöz, aki közölte, hogy nem tudja meggyógyítani a gerincferdülést, de ha jól esik és az első alkalom után nem lesz panaszom, csak kellemes érzésem, akkor járjak hozzá pár havonta. nagyon jól eset, kiropogtatott, utána lazábbnak éreztem mindenemet. másnap viszont megfájdult a hátam egy olyan helyen, ahol még sosem. végül elmúlt, de inkább nem megyek vissza hozzá, hiszen ő mondta, hogyha panasz is lesz, hagyjam. szerintem egy esélyt adhatsz a csontkovácsnak, csak tényleg hozzáértő emberhez menj.
2019. júl. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Önmagában nem elég a csontkovácsolás, gyógytornával is ki kell egészíteni!


Ő fog tudni mindkettőben segíteni: [link]


Facebook: Tartás

2020. jan. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!