Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ma voltam vérvételen és nem...

Ma voltam vérvételen és nem tudom, hogy az ügyfélkapun hol tudom megnézni annak az eredményét?

Figyelt kérdés
A kórházban azt mondták, hogy kb 14 órától fent lesz az ügyfélkapun, csak nem tudom azon belül hol keressem?
2021. febr. 5. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
EESZT.gov.hu -> bejelentkezés-> ügyfélkapu bejelentkezés -> megadod az ügyfélkapus adataidat-> megadod a tajszámod-> ellátások-> egészségügyi és betegdokumentumok-> dátumot beállítod, ha kell és keresés. Ott fogja kilistázni, ami felkerült már az EESZT-be.
2021. febr. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

EESZT lakossági portál - bejelentkezés: [link]


Itt bejelentkezés az ügyfélkapuba, utána TAJ szám megadása. Ha bent vagy: harmadik fül: Ellátások, azon belül egészségügyi és betegdokumentumok. Ha régebbi dolgot keresel akkor át kell állítani a naptárban a kért időszakot, különben csak az elmúlt x hónapot mutatja.

Érdemes az Önrendelkezésnél megadni az emiledet. Bármi érkezik az eeszt-be, automatikusan kapsz emil-értesítést.

Remélem így sikerül!

2021. febr. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Figyelmetlen voltam, és még nem is értek hozzá.
2021. febr. 5. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!