Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Olyan van, hogy a nővérek...

Olyan van, hogy a nővérek direkt megnézik a kisportolt, jóképű betegek cerkáját?

Figyelt kérdés
Kis alhasi vágással voltam bent sebészeten, és reggel kettő nővérke, mondván, megnézik a kötést - pár centis sammiség-, felhajtották a takarót térdig, én meg ott feküdtem csupaszon. Az volt az érzésem, hogy meglesték a félszemű főhadnagyot. Jól éreztem?
2021. febr. 10. 20:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Igen. Végigjárják az osztály, és felhajtogatják a paplanokat, hogy összement péniszeket nézegessenek. Ettől annyira felizgulnak, hogy gyorsan elmennek vécére, és hangos nyögések közben kielégítik magukat, néha egymást. Na, remélem, most jobban alszol.
2021. febr. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
MOst miért trollkodsz, komoly a kérdés! Szerintem indokolatlanul nézték meg a cerkámat.
2021. febr. 10. 20:15
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

Jaj, egy kicsit nagy az arcod, nem gondolod? Egyetlen beteg sem volt még a pályám alatt, akinek bármilyen testrészét megnéztem volna azon kívül, ami a kezelés része volt. Azt viszont bevallom, hogy a Covid helyzet miatt megjelent néhány katona megér egy misét.

Üdv: egy ápolónő

2021. febr. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Jó, hát nem nyugdíj előtt álló ápolónők voltak, hanem húsz év körüliek, szóvak értelek, köszönöm a válaszod! :)
2021. febr. 10. 20:41
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát a cerkájukat nem tudom megnézik-e, de a hímvesszőjüket előfordulhat. (Én mondjuk eleve golyóstollat viszek be)
2021. febr. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
3-as vagyok újra. Azért 32 évesen nem tartom magam vén csoroszlyának! De ha egyszer nálunk fekszel (remélem, hogy nem lesz ilyen és egészséges leszel), ígérem, hogy megnézem minden alkatrészed! 😏
2021. febr. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
30%
Azért látom a tipikus ápoló színvonal megvan. Normális nő az ilyen nagyképű suttyókat messziről elkerüli.
2021. febr. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez rágalom, sehol nincs ilyen.
2021. febr. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
24 éves ápoló vagyok. Azért hajtották fel annyira mert nekünk már nem meglepő ilyen testrészeket látni, hanem mindennapos és nem finomkodtak azzal hogy jaj csak addig hajtsuk fel nehogy kilatszodjon valami.
2021. febr. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Értem. Ezek szerint gyakorlatlan beteg lévén helytelenül gondolkodtam. :) Amúgy nagyon rendes és gnds volt minden nővér, le a kalappal!
2021. febr. 11. 12:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!