Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Másoknak miért természetes...

Másoknak miért természetes hogy cserélgetik a párjukat? Én pedig nem tudok senkivel összejönni, kisportoltan se.

Figyelt kérdés

Aláírom hogy szórakozni nem járok, ha szemezik velem egy csaj nem merek odamenni hozzá csak úgy, mindig az van bennem kitalál épp valamit, pl elgondolkozott és pont rám nézett...

A lakóhelyemen van egy kb 35 éves ember, együtt lakott a nővel évekig, utána kidobta, pár napja már láttam ismét egy új nővel. Aki vélhetően már vele lakik.


Már annak is örülnék így 24 évesen ha csak kavarnék valakivel, hogy nekem is lehessen részem ezekben.


2017. febr. 27. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem megválaszoltad a kérdésed a leírásban. Vannak akik lépnek és vannak akik csak ülnek, te az utóbbiba tartozol.
2017. febr. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szólj a 35 éves embernek, szerezzen neked is valakit.
2017. febr. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
61%
csicska vagy....
2017. febr. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!